Enterosgel jest bardzo skutecznym preparatem do oczyszczania jelit z toksyn i toksyn, służy do zatrucia, chorób wątroby, różnych reakcji alergicznych itp. Ostatnio ten lek jest również stosowany jako środek do utraty wagi, a większość kobiet, które zdecydują się schudnąć przy użyciu enterosgel , są zainteresowani tym, jak wziąć tę pastę, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Jak wziąć enterosgel do utraty wagi?

Od razu warto zauważyć, że enterosgel nie jest środkiem przeznaczonym do odchudzania. Jednak biorąc pod uwagę niektóre właściwości enterosgelu, wiele pań używa go w procesie odchudzania, ponieważ:

  1. Enrrosgel uwalnia ciało z "brudu", a mianowicie z żużla, cholesterol , toksyny itp.
  2. Po zażyciu tego leku powstaje uczucie sytości, więc objętość i liczba porcji będzie mniejsza, co oznacza, że ​​będziesz spożywać mniej kalorii dziennie.

Ogólnie enterosgel stosuje się do przygotowania organizmu do diety, aby rozpocząć proces odchudzania z "czystym" żołądkiem.

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, ile dni przyjmować enterosgel, to jest to około 14 dni i zacznij przyjmować lek, dietetycy zalecają około pięciu dni przed rozpoczęciem diety. Pastosę enterosgelya można rozcieńczyć wodą (około pół łyżki stołowej do szklanki wody), a właściwości enerosgelu z tego nie stracą, ale przyjmowanie leku w tej postaci jest znacznie łatwiejsze.

Kobiety zainteresowane piciem enterosgelu do utraty wagi powinny wiedzieć, że lek ten kosztuje nie więcej niż cztery razy dziennie, średnio godzinę przed posiłkiem. Jak wiecie, enterosgel dostaje się do żołądka puchnącego i wywołuje uczucie jakbyś jadł bardzo mocno, więc jeśli nie odczuwasz głodu przez długi czas, możesz zmniejszyć spożycie enterosgelu i odpowiednio, jedzenie może być do trzech razy dziennie. Wypij zawiesinę błonnika dietetycznego, aby utrata masy ciała mogła jak wziąć pastę z enterosgelu jak również żelu, rozcieńczając wodą, szkło "idzie"

jedna saszetka.

O tym, jak długo można przyjmować enterosgel, twoje ciało "podpowie ci", jeśli wszystko jest w porządku, możesz rozciągnąć to leczenie na 3 tygodnie i możesz przestać używać w dowolnym momencie. Enterosgel nie uzależnia. Jeśli po zażyciu Enterosgelu poczujesz się gorzej, należy go wyrzucić, ponieważ, jak każdy inny produkt medyczny, Enterosgel może wyrządzić krzywdę, więc najpierw musisz zasięgnąć porady lekarza.