Uzyskanie idealnej figury często przeszkadza plastyczności obszarów problemowych, ponieważ wiele z nich to brzuch i boki. Problem szybkiego pozbycia się brzucha jest istotny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, ale te i inne często nie są całkiem prawidłowe, próbując je rozwiązać. W takim przypadku istnieje cały szereg środków, które doprowadzą do pożądanego rezultatu.

Jak pozbyć się dużego brzucha - ogólne zalecenia

Podobnie jak w przypadku zwalczania nadmiaru kilogramów na jakiejkolwiek innej części ciała, proces eliminacji dużego brzucha powinien być oparty na złożonym efekcie. Główne metody są następujące:

  • właściwe odżywianie;
  • ćwiczenia fizyczne;
  • tryb specjalny.

Jak szybko pozbyć się boków i brzucha?

Jeśli większość tkanki tłuszczowej koncentruje się na górnej części brzucha i bokach, priorytetem będzie prawidłowe odżywianie. Aby szybko pozbyć się brzydkich fałd, musisz całkowicie zrezygnować przede wszystkim z alkoholu i słodyczy, a także z papierosów - to główne czynniki, które naruszają metabolizm. Aby to znormalizować, nacisk kładziony jest na niskokaloryczne pokarmy białkowe i warzywne. Warto poświęcić trochę czasu mono-dieta na przykład kefir lub ryż, a następnie łagodną dietę opartą na świeżych warzywach i owocach, kapuście, roślinach strączkowych, gotowanym chudym mięsie i rybach. Często istnieje potrzeba, ale w bardzo małych porcjach - aby żołądek nie powiększył się.

Jak pozbyć się tłuszczu w podbrzuszu?

Jeśli tłuszcz jest skoncentrowany głównie w dolnej części brzucha, należy położyć nacisk na specjalne ćwiczenia:

  • "Rower";
  • "Nożyczki" - spłaszczające, proste nogi w pozycji leżącej;
  • "Skręcanie" - obracanie ciała w pozycji leżącej i spoczywanie na prostych ramionach;
  • huśtawka prasy.

Musisz ćwiczyć codziennie, każde ćwiczenie powtarzać co najmniej 20 razy. Jako rozgrzewka, aby wykonać 100 skoków przez linę.

Jak pozbyć się wewnętrznego tłuszczu na brzuchu?

Jeśli warstwa tłuszczowa jest skoncentrowana w jamie brzusznej, należy zastosować obie powyższe metody i dodać do nich specjalne środki mające na celu właściwą organizację trybu życiowej aktywności. Po pierwsze, oczyść przewód pokarmowy za pomocą surowych warzyw, gotowanej kaszy gryczanej, wywarów ziołowych. Po drugie, nie pozwól na zmęczenie, stres i bezsenność, która przyczynia się do gromadzenia tłuszczu w jakości "buforu" z niekorzystnych warunków.

jak pozbyć się dużego brzucha