Piękny płaski brzuch jest marzeniem każdej kobiety, na drodze do realizacji której, my, piękna połowa ludzkości, musimy przejść przez kompleksy ćwiczeń i rygorystyczne diety.

Aby skonsolidować efekt wszystkich powyższych, musisz zrobić specjalne maski, aby zmniejszyć objętość brzucha. W ten sposób możesz aktywnie spalać tłuszcz, a także prowadzić aktywną walkę z znienawidzonym cellulitem. Istnieje wiele metod gotowania, w tym celu stosuje się musztardę, glinę, pieprz i wiele innych składników. W naszym artykule przyjrzymy się kilku opcjom tworzenia takich "magicznych" mieszanin.

Maseczki spalające tłuszcz brzucha

Oczywiście, pożegnaj się z fałdami w okolicy brzucha przy pomocy niektórych okłady nie zadziała. Aktywowanie ćwiczeń fizycznych, przestrzeganie diety i dopiero potem korzystanie z masek zajmuje trochę czasu. Aby zachować kształt, możesz używać masek do płaskiego brzucha, tworzyć efekt tonizujący, a nie spalać tłuszczu.

Aby osiągnąć dobry wynik, możesz użyć kremowej maski do opalania brzucha. Aby to zrobić, potrzebujesz kilka łyżek naturalnego kremu, 2 łyżki miodu, 1 łyżkę suchych drożdży i kilka kropli olejku geraniowego lub werbeny. Śmietankę należy lekko podgrzać i stopić miód w kąpieli wodnej, wymieszać całość, dodać drożdże i pozostawić na 30 minut. Następnie należy dodać do mieszaniny olejek eteryczny i zacząć nakładać maskę na skórę brzucha, a po pół godzinie spłukać ciepłą wodą. Możesz powtarzać te procedury nawet kilka razy w tygodniu.

Maska do odchudzającego brzucha z pieprzem

W tym przypadku paprykę można łączyć z miodem, owocami, cynamonem, kawa , sól morska, a nawet ocet, który pomoże dwa razy maska ​​na brzuch z pieprzem pozbyć się kilku niepotrzebnych centymetrów.

Aby przygotować maskę spalającą tłuszcz na brzuchu z pieprzem i owocami, najpierw trzeba posiekać 1 szklankę dowolnego owocu, najlepiej jabłko, pomarańczę, morelę, ananas lub kiwi, przygotować 2 łyżki bitej śmietany i 40 gramów czerwonej papryki. Wszystko to jest mieszane w tym samym pojemniku, a uzyskana masa powietrza jest nakładana na skórę, a następnie owijamy się folią spożywczą.

Po 20-25 minutach spłucz miksturę i spłucz miejsca podania maxi z wywaru lub rumianku, co uspokoi skórę. Tę masę spalającą tłuszcz w celu zmniejszenia masy brzucha można zrobić raz w tygodniu, a wynik nie będzie długo czekać.