Lenistwo człowieka porusza postęp. Ze względu na to, że zawsze są ludzie, którzy odmawiają diety i sportu i szukają wątpliwych środków, aby zmniejszyć wagę, zdobyć popularność garnitur do utraty wagi. Jednak ta nowość wciąż nie obiecuje utraty wagi bez wysiłku: zaleca się jej stosowanie do joggingu.

Suit-sauna (wanna) do utraty wagi: czy to pomaga?

Kombinezon jest wykonany z lśniącego srebrnego materiału, który tworzy efekt sauny, nie pozwalając uwolnionemu ciepłu wydostać się do atmosfery. W rezultacie, w takim kolorze, osoba bardzo się pocenia, a pod koniec treningu może stracić do 1 kg, eliminując płyn.

Jedno "ale" - nasze ciało ma 70-80% wody i to, co "wyparujesz", ciało osiągnie normę w ciągu kilku godzin.

Jakiego efektu można się spodziewać po takim garniturze? Być może, dzięki aktywnemu uwalnianiu toksyn, wraz z tym nieznacznie przyspieszysz przemianę materii, co pozwoli ci na intensywniejsze spalanie wagi.

Dres wyszczuplający: Reverse

Zanim jednak kupisz ten nowy produkt, powinieneś pomyśleć o praktycznej stronie problemu. Nosząc taki srebrny cud, dostajesz gęstą skorupę i blokujesz normalne oddychanie ciała. Zaangażowanie się w taki kombinezon jest znacznie trudniejsze fizycznie, zwiększa się obciążenie serca, co nie ma pozytywnego wpływu na zdrowie w dłuższej perspektywie.

Ponadto nie zapominaj, że pot zostanie uwolniony podczas całego treningu, a płyn będzie aktywnie płynął do Ciebie w tenisówkach. Mycie takiego kombinezonu jest konieczne ze względów higienicznych po każdym użyciu, ale nie wygląda na wystarczająco mocne, aby można je było myć w automatycznej maszynie do pisania.

W rzeczywistości ta funkcja nie jest bardzo wygodna w użyciu i nie daje tak jasnego rezultatu, aby znieść tak wiele niedogodności. I podkręcanie metabolizm może być, jeśli jesz małe porcje 5-6 razy dziennie.