Wiele osób martwi się nadmierną wagą, szczególnie w okolicy bioder i brzucha. Pas do odchudzania może częściowo poradzić sobie z tym problemem. Istnieją dwa główne typy takich pasów:

  • pas do masażu do odchudzania;
  • pasek - sauna do odchudzania.

Pas do masażu dla utraty wagi

Takie urządzenia zwykle mają kilka potężnych urządzeń wibracji i różnych trybów ekspozycji. Uważa się, że pas do masażu dla utraty wagi "rozbija" komórki tłuszczowe. Zwiększa krążenie krwi w obszarze masażu, zapewnia drenaż limfatyczny. Dzięki temu powierzchnia skóry staje się gładsza i bardziej sprężysta, nadmiar płynu zostaje usunięty. Konieczne jest rozróżnienie wycofania nadmiaru płynu z organizmu, który może naprawdę zapewnić takie urządzenia i pozbycie się tłuszczu.

Niektóre modele pasów masujących, oprócz wibratory do masażu Wyposażony w magnesy. Jak twierdzą producenci, mają one pozytywny wpływ na głębsze warstwy tłuszczu w organizmie, przyczyniając się do jego rozkładu.

Jednym z popularnych rodzajów pasów masujących do utraty wagi są miostymulanty. Zazwyczaj urządzenia te są pozycjonowane przez producenta jako pas do szkolenia prasy.

Zasada działania jest podobna do działania urządzeń fizjoterapeutycznych, które za pomocą impulsów elektrycznych powodują kurczenie się mięśni. Takie pasy masujące zapewniają obciążenie mięśni bez bezpośredniego udziału. Jest to szczególnie skuteczne i przydatne dla osób przechodzących rehabilitację po urazach. Jednak wybierając taki pas treningowy, musisz o tym pamiętać spalanie tłuszczu i wypracowanie mięśni - 2 różne procesy. Innymi słowy, obecność dobrych silnych mięśni nie gwarantuje braku tłuszczu. Dlatego nawet długi dzienny trening z takim urządzeniem niekoniecznie prowadzi do pożądanych rezultatów i stabilnego efektu utraty wagi.

Spalanie tłuszczu w ciele występuje tylko z deficytem kalorii. W takim przypadku pas do ćwiczenia brzucha może przynieść napięcie mięśni i napięcie. Dlatego dzięki odpowiedniemu podejściu do odżywiania i zintegrowanemu użyciu paska, wyniki mogą być imponujące i stabilne. Jednak nie zapominaj, że nawet sportowcy przechodzą kursy fizjoterapii na wskazaniach i pod nadzorem specjalistów medycznych. Dlatego zalecamy ostrożność i dbałość o takie procedury.

Pasa-sauna do odchudzania

Termopary i sauny taśmowe zapewniają widoczność utraty wagi poprzez podniesienie temperatury ciała w określonej strefie i odprowadzenie cieczy.

Zazwyczaj są przeznaczone do bioder, brzucha, pośladków lub pleców. Oczywiście widocznym efektem pierwszego użycia takiego urządzenia jest. Czasami świetne wyniki osiąga się na kilka centymetrów, szczególnie w okolicy talii. Zanim wybierzesz taki sposób odchudzania, musisz dokładnie zrozumieć jego zasadę działania i ogólne funkcjonowanie twojego ciała.

Zwiększenie temperatury ciała w określonym obszarze usuwa wodę z tego miejsca. pas brzuszny z powodu obfitego pocenia się. Dzięki temu uzyskuje się tak szybki efekt, zmniejszając objętość i skórki pomarańczowej. Jednak już następnego dnia po uzupełnieniu zapasu płynu w ciele widać, że centymetry powróciły.

Ponadto należy pamiętać, że radykalnie przedłużony wzrost temperatury ciała w określonych obszarach może być szkodliwy dla zdrowia. Dotyczy to zwłaszcza saun taliowych do utraty wagi, pracy przy elektryczności. Gwałtowny wzrost temperatury w jamie brzusznej i pośladkach ma nie tylko efekt naprzemienny. W końcu proces zwiększonego pocenia się jest tylko reakcją organizmu na stres, nadmiernie wysoką temperaturą, próbą ochłodzenia powierzchni skóry. Z jednej strony takie urządzenie może stymulować szybką utratę centymetrów, az drugiej - jest szkodliwe dla serca, żołądka i narządów miednicy.

Kiedy decydujesz się schudnąć, musisz pamiętać o negatywnych skutkach radykalnych metod i pomyśleć o swoim zdrowiu.