Elastyczne mięśnie brzucha są celem każdej kobiety. Pas do prasy - alternatywa dla wyczerpujących treningów, jeśli nie masz czasu. Czy to urządzenie naprawdę cudownie pompuje kostki i jak wybrać odpowiednią maszynę? Co musisz wiedzieć dla tych, którzy marzą o doskonałej uldze i nie mogą przeznaczyć czasu na regularne wyczerpujące treningi?

Jak działa taśma prasująca?

Pas do kołysania prasy usuwa nadmiar płynu z korpusu. W pobliżu obszarów problemowych tworzy próżnię i podwyższa temperaturę ciała w pożądanym obszarze, powodując zwiększone pocenie się. Dzięki temu procesowi poprawia się krążenie krwi, zapewnia się efekt masażu. Formą urządzenia jest szeroka gumka z elementem mocującym.

Pas dla prasy - mit czy rzeczywistość?

Wiele osób interesuje się pytaniem: czy taśma pomaga prasie? Bez wpływu na komórki tłuszczowe od środka nie będzie żadnego efektu. Pas może pomóc, tylko jeśli dana osoba wykonuje ćwiczenia fizyczne, jako dodatkowe narzędzie. Nigdy nie schudnij, tylko usuwając płyn z ciała. Kiedy część ciała mocno się potnie, wciąż nie jest to na wagę. Dopasuj sylwetkę, obszar talii za pomocą stałego paska na brzuch. Ale nie da się schudnąć bez intensywnej pracy, leżąc na kanapie, jedząc słodycze i mąkę.

Pasy dla prasy - jakie są typy?

Poprzez ich działanie pasy do brzucha dzielą się na kilka typów.

  1. Neopren , odpowiedni do wsparcia kręgosłupa. Zaleca się noszenie nie więcej niż sześć godzin dziennie. Jest nakładany podczas aktywnych ruchów, spacerów.
  2. Pasa-sauna nie wymaga wysiłku fizycznego. Ma czujniki temperatury, podgrzewa sekcje do 40-60 stopni.
  3. Masażer wibracyjny wyposażony jest w mocny silnik w środku. Kilka trybów wibrowania. Pomaga dopasować kształt.
  4. Miostymulatory działają na zasadzie prądu pulsacyjnego. Wymaga dodatkowego obciążenia lub diety. Nie zalecane dla osób o większej wadze. Kontrakt mięśniowy pod wpływem prądu.

Najlepszym paskiem jest Ab Gymnic lub U-Slender. Są jednymi z najbardziej popularnych i mają wiele pozytywnych opinii na temat ich cudownych możliwości. Jednak sami eksperci twierdzą, że ich skuteczność można zaobserwować tylko na diecie, zmniejszając spożycie tłuszczu lub po intensywnym treningu na siłowni, jako środek regenerujący mięśnie i podnosząc efekt treningu.

Trenażer taśm do prasy U-Slender

symulator pasa do prasy u smukłej

Symulator działa dzięki prądowi impulsu. Pas do brzucha ma efekt masażu. Z jego pomocą można dokręcić skórę. Ale jeśli nie dodasz dodatkowego obciążenia, efekt będzie widoczny tylko dla tych, którzy mają minimalne złogi tłuszczu w okolicy brzucha. Miostymulanty mają wiele przeciwwskazań, jeśli występują problemy z układem sercowo-naczyniowym, wtedy nie powinny być stosowane.

Prasowy pas Ab Gymnic

pas treningowy ab gymnic

Pas wyszczuplający Ab Gymnic ma taki sam efekt jak poprzedni. Tworzy efekt masażu, najlepiej sprawdza się w połączeniu ze szkoleniem. Małe wstrząsy elektryczne niszczą tkankę tłuszczową, ale mięśnie nadal nie kołyszą się, jeśli nie dają dodatkowego obciążenia. Opinie użytkowników są różne. Ten produkt jest bardzo reklamowany. Ktoś lubi, a ktoś uważa za stratę pieniędzy.

Czy taśma pomaga w prasie?

Jak korzystać z pasa do prasy?

Praca rozpoczyna się od faktu, że musisz zapoznać się z instrukcjami. Pas dla prasa do tłoczenia nakłada problem - może to być nie tylko talia. Ze względu na działanie sauny i wpływ na tkankę tłuszczową, występuje przyspieszone krążenie krwi, które powoduje wzrost potu. Miostymulanty wpływają na skórę poprzez niewielkie zrzuty prądu, dzięki czemu komórki tłuszczowe są niszczone.

Pas do pięknej prasy nie jest panaceum. Nie można pompować mięśni bez ich pracy. Na podstawie opinii użytkowników, można śmiało powiedzieć, że bez większego wysiłku może schudnąć Tylko ci, którzy mają minimalną zawartość tłuszczu w organizmie, gdy waga przed użyciem wynosiła maksymalnie 58-56 kg. Reszta wymaga dodatkowej stymulacji mięśni. W związku z powyższym okazuje się, że pas prasujący pomoże, ale tylko w połączeniu z ładunkami i mniejszymi kaloriami. Doskonała wymiana bandaża, dobrze wspiera kręgosłup podczas treningów.