Kombinezon Sauna pomoże Ci schudnąć bez wysiłku. To nie my, ale to, co mówią reklamodawcy, a następnie zdziw się, że ludzie reagują na tę pomoc odchudzającą nie w najbardziej pochlebny sposób. Sauna kostiumowa wiąże się z utratą wagi dzięki usunięciu dużej ilości płynu z potem. Kiedy nadejdzie pot? Kiedy zaczniesz trenować i aktywnie się poruszać. Wniosek - kombinezon jest nieodłącznie związany z ćwiczeniami.

Skład

Kombinezon z efektem sauny składa się z kurtki i spodni. Tkanina - 100% winylu. Cena garnituru waha się od 8 do 80 $.

Zasada działania

Dzięki naszemu specjalnemu garniturowi do odchudzania istnieje efekt cieplarniany. Podczas aktywnego ruchu zaczynasz się nagrzewać. W normalnych warunkach i normalnym ubraniu treningowym temperatura ciała naturalnie spadłaby z powodu temperatury otoczenia. Ale nie na próżno kupiłeś garnitur sauna odchudzająca : tutaj wszystko dzieje się w zupełnie inny sposób! Dzięki winylowemu kombinezonowi twoje ciało nie jest schłodzone, co oznacza, że ​​organizm musi zastosować środki doraźne - nadmierne pocenie się. Tylko w ten sposób może się ochłodzić.

Co się dzieje z potem? Woda - niestety, większość wagi do odzyskania, gdy tylko ponownie pijecie wodę, toksyny i metale ciężkie - jest to z pewnością pozytywne, a także płyn powstały podczas rozkładu tłuszczu. Wraz z upadkiem 100 g tłuszczu tworzy się 750 g wody, a w rzeczywistości tłuszcze są rozdzielane przez aktywność fizyczną, czy nie zapomniałeś, że musisz aktywnie się poruszać?

W przeszłości korzystaj z sauny

Wcześniej nasze babcie, a także modelki i aktorki tamtej epoki, zamiast garnituru z efektem sauny, używały bardzo wełnianych ciepłych swetrów i również aktywnie się poruszały. Ta metoda pomogła im "przygotować się" na randkę lub rozwiązać bardziej "globalne" problemy - wyeliminować nadwagę przed strzelaniem i wprowadzić zawodników do wymaganej kategorii wagowej.

Jaka jest różnica między sauną a kombinezonem do sauny?

Kombinezon sauny do odchudzania tworzy efekt prawie taki sam jak w prawdziwej saunie. Jedyna różnica polega na tym, że kiedy kąpiesz się w saunie, ciepło pochodzi z zewnątrz, a kiedy trenujesz w kombinezonie, ciało ogrzewa się z powodu ciepła.

Która z tych dwóch metod jest bardziej efektywna - wybierasz, w zależności od osobistych preferencji i upodobań.

Używanie

Kostium należy nosić na bawełnianej bielizny, a po użyciu wytrzeć kombinezon wilgotną szmatką i wytrzeć do sucha. Możesz go wyrzucić, bo po prostu przekręć kombinezon na lewą stronę.

Kostiumy do sauny mogą być używane do treningu na symulatorach, do biegania, do ćwiczeń aerobowych, a także do wzmacniania kombinezon do sauny do odchudzania efekt po kąpieli dla utraty wagi, na przykład z solą. Po prostu osusz się i załóż kombinezon do sauny. Przykryj się ciepłym kocem i schudnij podczas picia herbaty ziołowej.

Dlaczego tak wielu rozczarowało?

Kiedy ludzie kupują kombinezon do sauny, myślą, że zapłacili za utratę wagi bez wysiłku. Pod wieloma względami jest to wina reklamodawców. Chcemy jednak wierzyć w piękne rzeczy, które nam mówią z ekranów.

Kombinezon sauny naprawdę przyczynia się do procesu odchudzania, działa jak katalizator. Ale najważniejsze jest dla ciebie, a to jest aktywność fizyczna i dieta. Jeśli nie ma ładunków, nie rozgrzejesz się, dopóki się nie spocisz, jeśli nie będzie diety - tłuszcze się nie rozdzieli. Aby pot był tą samą cieczą - produktem rozkładu tłuszczów, konieczne jest stworzenie warunków, w których organizm będzie spalał dokładnie tłuszcz, a nie węglowodany i wiewiórki. Do tego potrzebna jest dieta bogata w węglowodany.

Nie czekaj na cuda. Nie będą miały miejsca, dopóki sam ich nie stworzysz.