Wśród środków, które zmagają się z nadwagą, chciałbym wyróżnić mleko - ulubiony brytyjski napój. W oficjalnej medycynie zaleca się stosowanie go u osób z chorobami nerek, serca i układu nerwowego. Wiele kobiet karmiących piersią pije mleko z herbatą, aby zwiększyć laktację. Dziś przepis molokochaya na utratę wagi nie jest tajemnicą, a każdy może sam ją ugotować. Zgodnie z istniejącymi informacjami dzień rozładunku na herbacie z mlekiem pomaga pozbyć się 1-2 kg.

Strukturą mleka jest garbnik, który znacznie upraszcza proces asymilacji tłuszczu mlecznego, a także chroni błonę śluzową żołądka i jelit. Mleko z herbatą można pić po treningu, aby schudnąć i uzupełnić organizm o niezbędne białka i inne przydatne substancje. Ze względu na obecność mleka napój pomaga pozbyć się głodu przez długi czas. Ma właściwości moczopędne, dzięki którym można usunąć nadmiar płynu z organizmu i pozbyć się obrzęku. Kompozycja zawiera witaminy i inne korzystne substancje dla organizmu.

Przepisy na dojenie dla utraty wagi

Istnieje kilka możliwości przygotowania tego napoju, które różnią się smakiem, co pozwoli każdemu znaleźć bardziej odpowiednią opcję dla siebie. Molokochai można gotować w dużych ilościach. Możesz użyć czarnej i zielonej herbaty, która przydaje się przy odchudzaniu. Jeśli chodzi o mleko, powinno być pasteryzowane z minimalną zawartością tłuszczu, do 2,5%. Różne przepisy na herbatę odchudzającą:

  1. Konieczne jest doprowadzenie 0,5 litra mleka do wrzenia i schłodzenie do temperatury 70 stopni. Następnie należy nalać 1 łyżkę. łyżkę herbaty i pozostawić do zaparzenia, a następnie odcedzić.
  2. Ponownie zagotuj 0,5 litra mleka i zalej je 1 łyżeczką zielonej herbaty liściastej. Pozostaw ten napój na 20 minut, aby był obecny, a następnie wytęż go i możesz go wypić.
  3. Wziąć 1,5 litra mleka, podgrzać do 80 stopni i napełnić 3,5 łyżeczki zielonej herbaty. Napij się napoju przez 15 minut, a następnie wytęż go.
  4. Herbatę z mlekiem na śniadanie można przygotować według popularnego w Wielkiej Brytanii przepisu: wlać mleko do wstępnie ogrzanego kubka, a następnie dodać do niego zaparzoną herbatę (1 łyżeczka herbaty na 150 ml wody), zachowując proporcję 1: 2.

Aby poprawić smak napoju, możesz użyć miodu, melisy, mięty, cynamonu i wanilii.

Jak schudnąć z mlekiem?

Dieta na mleko przez 10 dni jest bardzo popularna: 7 z nich ma charakter podstawowy, a 3 to przygotowanie. W pierwszych trzech przypadkach następuje oczyszczenie organizmu z toksyn i toksyn. W tym okresie wszystkie produkty spożywcze i napoje powinny być wyłączone z diety. Menu każdego dnia składa się wyłącznie z 1,5 litra herbaty z mlekiem i 2 litrów wody. Całkowitą ilość mleka należy podzielić na części i pić co 20 minut. 1 łyżka. W menu kolejnych dni możesz dodawać produkty o niskiej zawartości kalorii i, oczywiście, dieta mleczna 7 dni pić herbatę z mlekiem. Menu może wyglądać mniej więcej tak:

  • śniadanie: 1 łyżka. molokochaya;
  • drugie śniadanie - 150 g hercules gotowane w wodzie;
  • pół godziny przed lunchem - 1 łyżka. molokochaya;
  • lunch: warzywa, gotowane na parze lub zupa jarzynowa i mały kawałek chudego mięsa lub ryby;
  • przekąska: 1 łyżka. molokochaya;
  • obiad: gotowane na parze lub gotowane warzywa.

Istnieją inne opcje diety, na przykład, dni rozładunku pomagają utrzymać wagę w normie lub pozbyć się 1 kg. Możesz trzymać je raz w tygodniu. W celu zmniejszenia spożycia kalorii i aktywacji procesu utraty tłuszczu, można zastąpić obiad 1 łyżka. molokochaya Taka dieta pomaga nie tylko schudnąć i oczyścić organizm, ale także sprawić, że skóra stanie się czystsza i bardziej promienna.