Zawsze zwracamy się do Boga, gdy potrzebujemy pomocy w najtrudniejszych, najtrudniejszych i nie do zniesienia sytuacjach. Jeśli wszystkie działania zmierzające do utraty wagi w postaci ścisłej diety i regularnych sportów przynoszą zbyt mało efektów, modlitwa dla utraty wagi da ci siłę, wiarę i cierpliwość. Oczywiście, bez prawdziwej wiary, modlitwy są bezsilne - ale dzięki temu stają się bardzo potężnym środkiem pomocy.

Silna modlitwa o utratę wagi: czy to pomoże?

Nie polegajcie na tym, że modlitwa pomoże wam, jeśli codziennie popełnicie taki grzech jak obżarstwo. Jest to niewłaściwe, obfite jedzenie, które służy jako główny powód pojawienia się nadwagi, a tylko ścisłe ograniczenie, odrzucenie ziemskich dóbr i przyjemności smakowe pomogą ci poradzić sobie. Otyłość jest surową karą za taki grzech, jak obżarstwo i bez pokonania samego grzechu, nie wygrasz i jego konsekwencji.

Nie czytajcie modlitw o utratę wagi, dopóki nie ograniczy sięcie apetyt . Tylko po tym, jak zrezygnujesz z przysmaków, słodyczy, mąki i tłuszczu, i przyjdziesz do prostego jedzenia - zboża, warzywa, owoce, ryby, możesz modlić się i prosić Boga o pomoc.

Przestrzegać kultury jedzenia. Jedzenie nie jest rozrywką, ale źródłem energii dla ciała. Nie jedz w drodze, nigdy nie jedz więcej środków, nie uzależniaj się od jedzenia. Przed jedzeniem warto przeczytać modlitwę, dzięki Bogu za posiadanie jedzenia, możliwe jest utrzymanie siły w swoim ciele.

Modlitwa za utratę wagi przed jedzeniem

Zmagając się z nadwagą, przed każdym posiłkiem, oczyść swoje myśli i odmawiaj modlitwę - każde z poniższych:

***

Oczy wszystkich na tobie, Panie, ufaj, a Ty dasz im pokarm w dobroci, otworzymy Twoją hojną rękę i spełnisz każde zwierzę łaski.

***

Ojcze nasz, jesteś w niebie! Święć się imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jak w niebie i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj. I przebacz nam nasze długi, jako że wybaczamy naszym dłużnikom; I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen

***

Modlę się również do Ciebie, Panie, uwolnij mnie od nasycenia, pożądania i obdaruj mnie w świecie duchowym, aby z szacunkiem przyjąć twoje hojne dary, tak, jedząc je, wzmocnię moją mentalną i fizyczną siłę, by służyć Ci, Panie, w małej resztce mojego życia na Ziemi.

Na początku można czytać modlitwę na kartce papieru, ale najlepiej ją poznać. Szczególnie silny jest ostatni z modlitw na naszej liście.

Najsilniejsza modlitwa odchudzająca

Są modlitwy, które pozwolą ci uniknąć specyficznej choroby. Jak wiecie, przyczyny przejadania się są różne dla wszystkich, a dla każdego przypadku istnieje jedna najskuteczniejsza modlitwa.

Jeśli masz zwyczaj przejadania się z powodu depresji, stresu, problemów i w stanie depresji, które ciągle jesz, to ta modlitwa będzie dla ciebie odpowiednia: "Panie Jezu Chryste, pomóż mi zrozumieć, kiedy jestem naprawdę głodny i kiedy chcę tylko zdusić jeść lęk, Modlitwa o utratę wagi jest silna Wzmocnij moją siłę, abym mógł poradzić sobie z moimi uczuciami dzięki Twojemu miłosierdziu. Amen . "

Jeśli nie masz siły woli i po przejściu na dietę, po kilku dniach, a nawet godzinach, porzucisz ją na rzecz kolejnego przejadania się, ta modlitwa pomoże ci: "Panie Jezu Chryste, pomóż mi potraktować moje ciało jak świątynię i napełniaj je pokarmem, który nie będzie zbędny. Daj mi siłę, by spełnić moje pragnienie i będę żył długo i szczęśliwie. Amen . "

Zaleca się czytanie modlitw nie tylko przed posiłkami, ale także o innych porach dnia. Niektórzy radzą, dziękując Bogu po jedzeniu, inni mówią o skuteczności modlitw o utratę wagi w nocy. Znajdź swoją modlitwę, na którą spocznie twoja dusza, i czytaj ją kilka razy dziennie. Równolegle z odrzuceniem obżarstwa pomoże ci pozbyć się choroby.