Każda kobieta chce być szczupła i piękna. Aby to zrobić, jesteśmy w stanie wiele: wyczerpać się dietą, brać różne narkotyki i uprawiaj sport do wyczerpania.

Dzisiaj aerobik wodny jest dość popularny, na przykład aqua aerobik, więc kierunki fitness w tym obszarze rozwijają się i nie bez powodzenia.

Jedna z najnowszych innowacji, dzięki której można skutecznie stracić te dodatkowe kilogramy, stała się nietypowym symulatorem Jet Bike, wymyślonym przez Fit-wet. Twórcy twierdzą, że lekcje na tym symulatorze są bardziej skuteczne niż trening na siłowni 12 razy.

O co chodzi?

Zajęcia odbywają się na specjalnym symulatorze, który łączy rower treningowy i jacuzzi. Producenci twierdzą, że szkolenie w takich warunkach przyniesie tylko przyjemność.

Korzyści płynące z "mokrej kondycji":

 1. Ze względu na fakt, że zajęcia odbywają się w wodzie, obciążenie wzrasta, co najmniej o 15%, co oznacza, że ​​trening przyniesie więcej korzyści i szybciej stracisz wagę.
 2. Ze względu na to, że woda łagodzi mięśnie, nie odczuwa się przyjemnych doznań podczas wysiłku fizycznego.
 3. W jacuzzi strumienie wody wpływają na pośladki, uda, nogi, tym samym skuteczniej zwalczając cellulit.
 4. Podczas uprawiania tradycyjnej fitness średnio tracisz około 400 kcal, a dzięki Jet Bike możesz stracić 2 razy więcej.
 5. Woda pomaga stabilizować temperaturę ciała, a także odświeża i trenuje podczas ćwiczeń.
 6. Dzięki działaniu wody poprawia się krążenie krwi w ciele. Ten rodzaj treningu jest doskonałą metodą zapobiegania żylakom.
Opis symulatora Jet Bike

Ten symulator obciąża biodra, pośladki, łydki, prasę, a także poprawia funkcjonowanie serca i naczyń krwionośnych, a jednocześnie ma dość oszczędny wpływ na organizm. Kolejną istotną zaletą jest to, że możesz trenować bez wychodzenia z domu.

Akcesoria dostarczane z Jet Bike:

 • ekran dotykowy, na którym można oglądać różne programy telewizyjne i filmy, dzięki czemu trening odbędzie się szybko iz przyjemnością;
 • panel kontrolny, na którym można ustawić wymagany tryb treningu, a także wyświetlić osiągnięte wyniki, czyli liczbę spalonych kalorii;
 • stojak na wodę lub inne napoje, które należy wypić podczas ćwiczeń.
Dane techniczne FitWet Jet Bike
 1. Jacuzzi ma 12 "wtryskiwaczy" do masażu.
 2. Ściany wanny są dość wysokie, ponieważ wewnątrz znajduje się rower treningowy.
 3. Wyświetlacz pokazuje liczbę przebytych kilometrów, a także puls mierzony w danym momencie.
 4. Wewnątrz miski są wbudowane lampy, które mogą zapewnić dowolny tryb oświetlenia.
 5. Nie musisz się martwić o higienę, ponieważ symulator zapewnia odnowienie wody po każdym użyciu, a także dokładne czyszczenie i dezynfekcję.
Wet fitness1

Deweloperzy twierdzą, że zaledwie pół godziny na rowerze Jet da taki sam ładunek jak 2 godziny na rowerze stacjonarnym.

Możliwe jest łączenie ćwiczeń i aromaterapii. Aby to zrobić, musisz dodać swoje ulubione aromatyczne kompozycje do wody i cieszyć się ćwiczeniem na symulatorze.

"Wet fitness" to ciekawy pomysł, który przyciągnął uwagę kobiet z problemem wagi na całym świecie. Teraz musisz być cierpliwy i poczekać, aż firma Fit-wet rozpocznie masową produkcję symulatora cudów. Sądzimy, że po pewnym czasie będziesz mógł doświadczyć działania Jet Bike w najbliższym centrum fitness lub, jeśli jesteś w sytuacji finansowej, kupić go dla siebie.