Jesteśmy przyzwyczajeni do leczenia utraty wagi, jako tortury, tortury, które należy znieść, a następnie żyć szczęśliwie z naszą nową wagą. Ale ponieważ ludzkie ciało nie chce tych tortur, wiele diet pozostaje nieukończonych, a ci, którzy tracą na wadze, są niespełnieni. W rezultacie, utrata wagi trochę (odpowiednio, i stres psychologiczny z tym związany) trwa całe życie. Żyjemy w samoograniczaniu i znużeniu.

Inną metodą utraty wagi jest Galina Grossman, gdzie w niewytłumaczalny sposób, bez diet i cierpienia, stracisz około 10 kg w ciągu 2,5 miesiąca. Kim jest ta czarodziejka i dlaczego jest problem nadwaga wciąż tak ostro, w obecności jego genialnej drogi - rozumiemy poniżej.

Kim jest Galina Grossman?

Galina Grossman nie jest szarlatanem, ale naukowcem. Urodzona w odległej estońskiej wiosce, której nazwisko nie zostało nawet zapisane w historii, fascynowała ją zdolność niektórych ludzi do myślenia, słów, ziół leczniczych od dzieciństwa. I nie było nic zaskakującego w interesie dziewczyny, ponieważ w jej rodzinnej wiosce nie było elektryczności ani lekarzy.

Po dorastaniu zaczęła studiować biologię, ukończyła uniwersytet, została doktorem nauk biologicznych. Galina Grossman znana jest nie tylko z diety, ale także z badań w obszarach zamkniętych ekosystemów i systemów podtrzymywania życia. Publikowała swoje prace w czasopismach Akademii Nauk, w publikacjach Uniwersytetu Waszyngtońskiego, a do dziś wykłady w Tallinie.

Galina Grossman ćwiczy odchudzanie od 20 lat, od tego czasu, przy pomocy swojego systemu, nieobliczalna liczba ludzi na całym świecie straciła na wadze.

Jak schudnąć z Galiną Grossman?

Odchudzanie z Galina Grossman, głównie w oparciu o wpływ na centralny układ nerwowy człowieka, w celu normalizacji metabolizmu lipidów i zachowania żywieniowe.

Zwykle apetyt kontrolowany jest przez ośrodki żywieniowe znajdujące się w podwzgórzu. Ale dla osób cierpiących na otyłość ośrodek ten przenosi się do strefy emocjonalnej - jedzenie staje się jedynie przedmiotem przyjemności, wypełniając brak emocji . Właśnie dlatego większość osób z nadwagą cierpi na otyłość pokarmową - pojawia się z powodu spożycia więcej niż niezbędnej ilości pokarmu, a wszystko z powodu zaburzeń odżywiania.

Ludzie zaczynają tracić wagę aktywnie z powodu nerwowej stymulacji tkanki tłuszczowej. Ze względu na ten efekt (ludzka tkanka tłuszczowa jest obficie wnikana przez włókna nerwowe), katecholaminy są uwalniane do krwi, a noradrenalina jest uwalniana bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Wszystko to aktywuje lipolizę - spalanie tłuszczu.

Jak działa ten leczniczy wpływ na włókna nerwowe w tkance tłuszczowej? Galina Grossman uważa, że ​​tylko inna osoba może być najsilniejszym patogenem zewnętrznym dla danej osoby. Przekonuje nas, że są ludzie o silnej energii, którzy według ich słów, promieniowanie może wpłynąć na zdrowie utraconej wagi, aby rozpocząć procesy lipolizy.

Dieta Galina Grossman

Dlatego też jedzenie podczas odchudzania w Galina Grossman jest najbardziej zróżnicowane - to jest mięso, ryby i mąka, i każdy inny produkt, który wybiera osoba odchudzająca. Sekret polega na tym, że po dostosowaniu zachowań żywieniowych osoba instynktownie wybiera to, co jest dla niego przydatne, a także nie posuwa się zbyt daleko w stosunku do ilości jedzenia.

Aby dana osoba nie była stale w stanie utraty wagi, mechanizmy warunkowo warunkowego racjonalnego odżywiania są regulowane i naprawiane. Sam przebieg odchudzania trwa 2,5 miesiąca - 1,5 miesiąca dla bardzo utraty wagi i 1 miesiąc dla utrwalenia i stabilizacji stanu utraty wagi.