Trening z supersetem to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć. Lekcja opiera się na wykonywaniu ćwiczeń bez odpoczynku, co pozwala uzyskać dobre wyniki. Prezentowany trening jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących sportowców.

Super zestawy ćwiczeń spalających tłuszcz Catherine Buida

Słynny trener fitness oferował wyjątkowy szkolenie , pomagając sobie z nadwagą. Musi być zaangażowany co najmniej trzy razy w tygodniu. Zacznij od rozgrzewki i zakończ z zaczepem. Uruchom według sześciu zestawów. Musisz radzić sobie z timerem, ponieważ każde ćwiczenie wykonywane jest przez minutę. Jeśli podczas sesji poczujesz się bardzo zmęczony, lepiej zrobić sobie przerwę.

Zacznijmy od rozgrzewki, która jest zawarta w programie treningowym, który jest przełożony na utratę wagi. Zegnij, przekręć i obróć głowę. Wykonuj okrężne ruchy ramionami w przód iw tył, trzymając ręce w dół, a następnie z boku. Ponadto ugniata stawy łokciowe, ręce, klatkę piersiową. Przesuń biodra najpierw w bok, a następnie w kółko. Zegnij na boki i ukośnie. Chodzenie w miejscu płycizny z palcem u stóp. Aby rozgrzać swoje kolana, wykonuj ruchy obrotowe, kładąc nacisk w jego rękach. Rozłóż nogi szersze niż ramiona i przeturlaj się w przód iw tył. Zakończ trening głębokimi zakrętami, aby przywrócić oddychanie.

Ćwiczenia dla superużytków w treningu spalania tłuszczu dla całego ciała:

 1. Wstań prosto i rozłóż ramiona na bok, z podniesionymi dłońmi. Zabierz je z powrotem, łącząc łopatki.
 2. Opuść ręce, odwracając dłonie. Podążaj za huśtawką, jakby ściskał sprężynę. Ramiona należy odłożyć.
 3. Wyciągnij ręce jak najdalej i chodź za plecami.
 4. Wykonuj pompki, na przemian podnosząc jedno lub drugie ramię. Jeśli jest to trudne, możesz podnieść się z kolan.
 5. Po tym ćwiczeniu w treningu z supersesjami dla dziewczynki, zaleca się rozciąganie ramion.
 6. Połóż się na podłodze, koncentrując się na łokciach i przedramionach. Przetrzyj stopą, ciągnąc stopę w górę iw dół, przesuwając ją w dół. Następnie huśtaj się, poruszając stopą w przeciwnym kierunku.
 7. Odchyl się od wyciągniętej stopy, a następnie zmniejsz. Po tym ćwiczeniu wykonaj rozciąganie i powtarzaj wszystko na drugiej stopie.
 8. Połóż się na boku, obracając górną część ciała tak, aby klatka piersiowa leżała na podłodze, a nacisk kładzie się na przedramionach. Huśtawka w górnej części nóg.
 9. Odwróć się, opierając przedramieniem o dolną rękę. Zegnij górną nogę w kolano i podążaj nią do tyłu.
 10. Oprzyj się na łokciu i zamachuj prostą nogą górną nogą.
 11. Podnieś nogę do przodu tak, aby była prostopadła do ciała. Sock ciągnij za siebie. Podnieś nogę o około 30 stopni. Rozciągnij i powtórz po drugiej stronie.
 12. Połóż się na plecach i unieś nogi tak, aby między nimi a podłogą znajdował się kąt prosty. Stopy powinny zostać obcięte. Wyłączyć je, a następnie złączyć je.
 13. Ustaw się na boku i przyciśnij podłogę przedramieniem do przedramienia. Połóż drugą rękę przed talią. Zegnij górną nogę w kolano, a na dole - aby się huśtać. Skarpeta powinna być rozciągnięta.
 14. Usiądź na plecach, trzymając nogi prostopadle do podłogi, z nogami do przecięcia. Rozcieńczyć i spłaszczyć nogi bez zginania kolan. Następnie wykonaj ćwiczenia rozciągające.
 15. Pociągnij za nogi i ramiona, a następnie podnieś je pod przekątną, czyli pociągnij rękę do przeciwnej nogi.
 16. Podnieś dwie ręce i dwie nogi jednocześnie.
 17. Siedząc na podłodze, skup się na rękach, które kładziesz za plecami. W tym samym czasie unieś ciało i zgnij nogi zgięte w kolanach.
 18. Stwórz klasyczny pasek, a następnie rozciągnij mięśnie.
 19. Usiądź na plecach z ugiętymi kolanami. Podnieś miednicę tak, aby ciało było proste i opuść je, ale nie dotykaj podłogi. Następnie połóż nogi na piętach i wykonaj to samo ćwiczenie. Podnosząc miednicę do góry, rozprowadź skarpetki na bok.
 20. Umieść jedną nogę na kolanie drugiej nogi. Podnieś miednicę do góry, wyprostuj nogę.
 21. Bez zmiany pozycji początkowej unieś miednicę i wykonuj ruch okrężny. Zakończ rozciąganie.