Niedawno nowy sposób walki z otyłością - oddychanie dla oksydazy odchudzającej. To jest nowy sposób na skuteczne resetowanie. nadwaga , nie mając żadnych przeciwwskazań.

Zasada działania techniki oddechowej w przypadku rozpadu okrężnicy to oddychanie głębokie przeponowe. Tlen, dostając się do tkanek i narządów, nasyca je, co przyspiesza procesy metaboliczne odpowiedzialne za rozkład tłuszczów.

Oddychanie tlenem pomaga pozbyć się nadwagi, nawet tych otyłych. Dla większej skuteczności powinieneś ćwiczyć na pusty żołądek przez 20 minut każdego dnia, po 30 minutach możesz zacząć jeść. W tym przypadku można jeść wszystko, ale zmniejszyć ilość produktów słodkich i mącznych.

Metody oddychania tlenem:

  1. Wdech - zrelaksuj mięśnie brzucha - wydech.
  2. 3 oddechy podczas ciągnięcia żołądka.
  3. Wydech - wciągnij żołądek i zdecydowanie wydychaj całe powietrze z płuc.
  4. 3 wydechy i 3 zastrzyki na brzuchu.

Ćwicz

Aby naprawić podstawowy oddech tlenków, należy wykonać ćwiczenia, a które można wybrać dla siebie spośród tych zaproponowanych poniżej.

Opcja 1

To ćwiczenie pomaga pozbyć się złogów tłuszczu na wewnętrznych udach. Możesz go wykonać na krześle. Rozłóż nogi na szerokość barków, weź miednicę z powrotem, usiądź, aby rozciągnąć mięśnie i powtórz oddech przy pomocy oksysyd.

Opcja 2

Weź prawą nogę do tyłu, podnieś prawą rękę i pochyl się w prawą stronę, aż poczujesz napięcie, weź miednicę z przodu i powtórz technikę oddechową.

Regularnie ćwicząc techniki oddechowe, aby schudnąć, można uzyskać napiętą sylwetkę, zredukować cellulit, uzyskać dobry nastrój i podziwiać spojrzenia przechodniów.