Wcześniej słyszeliśmy i myślałem tylko o tym dni postu które, zdaniem przytłaczającej większości utraty wagi, powinny prowadzić do błogiej utraty wagi i "oczyszczenia" ciała ze wszystkich śmieci (dlaczego uważamy się za tak brudne jest tajemnicą). A teraz pojawia się nowa koncepcja dla miłośników odchudzania - nastąpiło rozładowanie, teraz są także pliki do pobrania.

Będziecie się odżywiać, ogólnie rozweselać, jeśli bez wyrażeń o wysokim locie - w prosty sposób nazywa się to "obżarstwem". W języku angielskim oznacza to chittin, który w tłumaczeniu wygląda jak "oszustwo, oszustwo". Innymi słowy, zwykliśmy oszukiwać nasze ciała głodem, teraz za pomocą karmienia.

Istota czytania odchudzania

Nie jest zaskakujące, że utrata masy ciała poprzez czytanie metody nabiera tempa i "stałych klientów". Popraw swój nastrój w krytycznym momencie diety nie jest przeciwny nikomu. Świadomość pozwala tylko na spożywanie ulubionych i zabronionych produktów bez ograniczeń.

Jeśli spojrzysz głębiej niż całe to podniecenie z dozwolonymi "zakazanymi" produktami, szarpanie działa przeciwko efektowi płaskowyżu. Teraz postaramy się wyjaśnić, co to jest i jak przebiega sama skomplikowana procedura.

Poszedłeś na dietę. Pierwszego dnia stracili pół kilograma, a teraz są pełni entuzjazmu. Potem następuje drugi, trzeci dzień sukcesu, a waga jest prawie idealna. Ale w pewnym momencie strzałka wagi przestała cię zadowolić - albo nie porusza się w kierunku doskonałości, albo pokazuje przyrost wagi. Dlatego bierzesz się w garść i jesz więcej niż raz dziennie, ale raz na dwa dni, a wszystko inne również zaostrza plan treningowy. Ale łuski stoją na swoim miejscu.

Po kilku dniach udręki ciało nadal będzie zmuszało cię do jedzenia - ale nie będzie już tylko pożywienia się, ale pójdzie do skali całej lodówki, a nawet pobliskich sklepów spożywczych. Organizm wygrał - nie umarł z głodu.

To się nazywa efekt płaskowyżu . Na początku wszystko jest w porządku - ciało nadrabia potrzeby, dzieląc tłuszcze, dokładnie to, czego potrzebujesz. Ale jest krytyczny zapas tłuszczu, którego boi się dotknąć. Tu zaczyna się histeria.

To, co jest chitta z punktu widzenia twojego ciała, jest sygnałem, że głód jest anulowany, abyś mógł się zrelaksować i pozwolić, by wszystko poszło na przypadek. Jednakże, jeśli oszustwo jest mylone z prawdziwym zhorom, ciało oszaleje z tak wieloma substancjami odżywczymi i zacznie aktywnie gromadzić tłuszcze.

Jak często ćwiczyć?

Istnieje wiele dyskusji na temat tego, jak często ćwiczyć. Niektórzy uważają, że wystarczy 1-2 dni w tygodniowej diecie (gdzieś w środku). Inni wolą czytać wszystkie 4-5 dni, ale możesz zapomnieć, że jesteś na diecie.

Głównym warunkiem udanego czytania jest plan. Jeszcze przed dietą planujesz zacząć czytać po trzecim dniu diety i nakarmić się, powiedzmy, pewnego dnia. W ten sposób czytanie pomoże ci psychologicznie przeżyć pierwsze trzy dni tygodnia, a ci, którzy pozostaną w tyle, przejdą odchudzanie na wspomnienia dozwolonych zagrożeń.

Nie można pozostawić oszukiwania na łasce losu, to jest woli natychmiastowych pragnień. Więc, oczywiście, uważasz, że jest "użyteczne", abyś jadł bułeczki z ciastem dzisiaj, a pojutrze i, ogólnie, częściej.

Nawet bez diety możliwe jest i prawdopodobnie trzeba czytać raz w tygodniu. Jest to dozwolone, jeśli oglądasz swoją dietę i naprawdę odmawiasz sobie swoich ulubionych smakołyków. Ciągle zabraniając czegoś dla siebie, wyrządzamy ogromne szkody naszej psychice. Twój mózg powinien wiedzieć, że "to niemożliwe" dotyczy tylko dzisiaj, a nie w ogóle całego życia, wtedy łatwiej będzie przenieść zakaz.

Nie zapominaj, że im krótszy czas, tym więcej zakazanych pokarmów wolno jeść i na odwrót.