Każdy z nas ma możliwość wyboru spośród setek, a nawet tysięcy diet. Zmieniamy jeden system odchudzania na inny, ale ze specjalnym sukcesem coś nie pojawia się. Mam tylko jedną myśl w mojej głowie - dlaczego nie mogę schudnąć . W końcu, jeśli ktoś na świecie traci na wadze, to jest prawdziwy.

Odpowiedzią jest poszukiwanie własnych błędów.

Schudnij z przyjemnością

Siedząc na diecie, ściśle przepisujesz to, kiedy iw jakiej ilości będziesz jadł codziennie. Jest to oczywiście bardzo zdyscyplinowane, chociaż istnieje jeden niuans - nasz mózg reaguje zbyt wrażliwie na zahamowania, co oznacza, że ​​zrobi wszystko, aby zwabić cię do odejścia od własnego menu. A potem jesteś zaskoczony, że nie możesz w żaden sposób schudnąć!

Nie trzeba planować i nie zabraniać. Istnieje dobrze znana lista przydatnych produktów, ta lista jest oczywista dla każdego. Prawidłowe odchudzanie polega na nauce eksperymentowania z tymi produktami i czerpaniu przyjemności z nowego smaku.

Produkty, które przeszły długą i trudną drogę ...

Często, aby nie spędzać zbyt wiele czasu na przygotowywaniu dietetycznych posiłków, kupujemy "zdrową" fast food. Zakupy sałatek w supermarketach, zamrożone kotlety z marchwi, batony zdrowotne ze zbóż i orzechów. Czy wiesz o tym? Następnie znajdziesz odpowiedź na pytanie, co zrobić, jeśli nie możesz stracić na wadze.

Problem gotowych produktów spożywczych i półproduktów nie jest nawet szkodliwy - konserwanty, barwniki, smaki, oczywiście, nie dodają zdrowia, a nawet jeśli producenci przyklejają swoje cenne etykiety "bez GMO". Kłopot w tym, że nawet naturalne środki konserwujące - cukier, sól, ocet, zawarte w naszej ekologicznej domowej puszce, ekscytują apetyt .