Płaski, piękny brzuch to marzenie każdej kobiety, która właśnie urodziła dziecko lub właśnie wyzdrowiała. Rzeczywiście, to właśnie ta część ciała sprawia, że ​​kobiety mają wiele kłopotów - w związku z fizjologią kobiety, ciało zawsze stara się nałożyć tłuszcz na brzuch, tak aby w czasie ciąży dziecko było niezawodnie chronione przez ten rodzaj amortyzatora. Nie oznacza to jednak, że nie można zwalczać nadmiernych złogów tłuszczu.

Jak zrobić płaski brzuch: skorzystasz z pomocy?

Jeśli chodzi o płaski brzuch u dziewczynek, zwykle problemem nie jest to, że mięśnie nie są w dobrej formie, ale że żołądek jest pokryty tłuszczem bardziej niż to konieczne. Ściśnij brzuch tuż poniżej pępka i trochę na prawo lub na lewo od niego - jeśli fałd jest większy niż 1,5-2 centymetrów, problemem jest ilość tłuszczu podskórnego.

Proste ćwiczenia na płaski brzuch nie są w stanie wpływać na tkankę tłuszczową: ich działanie ma na celu ukształtowanie muskularnego szkieletu. Jeśli wymachujesz tylko prasą za pomocą nowego zestawu ćwiczeń dla płaskiego brzucha, twój problem nie zostanie rozwiązany, a także może się pogorszyć, ponieważ pompowane mięśnie pod warstwą tłuszczu dadzą dodatkowe objętości. Dlatego wyrzuć pomysł, że możesz pompować prasę bez wcześniejszego usuwania tłuszczu. Obciążenia prądem, które obejmują wszystkie skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch, przydadzą się tobie nieco później, gdy poradzisz sobie ze złogami tłuszczu i utworzą piękną prasę.

Fitness: płaski brzuch

A jednak istnieje opłata za płaski brzuch. To prawda, że ​​nie chodzi o ćwiczenia, ale o ćwiczenia aerobowe: bieganie jest idealne, skakanie na linie, uprawianie prawie każdego aerobiku. Ponadto doskonała gimnastyka dla płaskiego brzucha to codzienne 20-30 minutowe skręcanie obręczy w obu kierunkach.

Głównym warunkiem skuteczności twojego programu na płaski brzuch - regularność. Nie ma sensu biegać raz w tygodniu. Aby uzyskać pożądany piękny brzuszek, musisz pracować 3-5 razy w tygodniu!

Możesz wybrać dowolne obciążenie. Jeśli masz słabą siłę woli - kup subskrypcję klubu fitness. Jeśli masz ograniczone środki - biegnij lub skacz ze skakanką. Najważniejsze jest to, aby twoja praca domowa lub bieganie nie były zbyt krótkie Podczas ćwiczeń aerobowych organizm najpierw zużywa energię, którą dostajesz z pożywienia, a zaledwie 20 minut po rozpoczęciu treningu zwraca się do tych tłuszczów, które wcześniej zostały zgromadzone przez twoje ciało. W związku z tym konieczne jest bieganie lub skakanie za pomocą skakanka przez co najmniej 30-40 minut w celu uzyskania płaskiego brzucha. Tylko w ten sposób naprawdę pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, co więcej, w krótkim czasie.

Płaski brzuch w domu: jedzenie

Do utraty wagi w jamie brzusznej najbardziej efektywny jest trening rano ćwiczenia na płaski brzuch na pusty żołądek, po uprzednim wypiciu filiżanki świeżej kawy bez cukru i śmietany. Kawa da organizmowi więcej siły do ​​ćwiczenia i przyspieszy proces spalania tłuszczu.

Jeśli nie możesz tego zrobić rano, zrób to wieczorem, ale nie zapominaj, że po kolacji powinieneś wziąć co najmniej 2 godziny przed uprawianiem sportu, a po treningu nie powinieneś jeść kolejnych 1,5-2 godzin. To właśnie takie podejście pomoże ciału rozdzielić zgromadzone tłuszcze na maksimum. Jeśli podczas tego okresu coś do jedzenia, organizm nie będzie wytwarzał energii z tłuszczowych depozytów, ale po prostu bierze ją z pożywienia.

W tym samym czasie, aby sprawić, że żołądek straci na wadze bardziej wydajnie, zrezygnuj z słodyczy, smażonych potraw, fast foodów i wszystkich słodkich napojów. Taki system zasilania płaskiego brzucha pozwoli ci zobaczyć wyniki w bardzo bliskiej przyszłości.