"Jeśli waga wzrosła, to jak sprawić, by ciało znowu straciło na wadze" to takie pytanie niepokoić wielu. Przede wszystkim nie powinieneś rozpaczać, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby ciężar znów "ruszył".

Waga została wprowadzona, co robić?

  1. Trening siłowy . Odpowiadając na pytanie, co zrobić, gdy waga wzrosła, pierwszą rzeczą do zrobienia jest skorzystanie z treningu siłowego. Jeśli do niedawna nie trenowałeś w trybie zasilania, to teraz jest czas. To trening siłowy, który szybko może przynieść zyski metabolizm i prowadzić do utraty wagi.
  2. Cardio Jeśli przytyjesz z nadwagą, zaleca się zmianę rodzaju treningu. Jeśli do ostatniej chwili głównym treningiem był spacer lub jogging, spróbuj zastąpić je pływaniem lub rowerem. W tym przypadku ważne jest, aby zmusić siebie i swoje ciało do przejścia w innym, nowym dla niego trybie. W przypadku, gdy uciekniesz się do małego obciążenia serca i nagle zatrzymasz wagę, możesz zacząć opanować inny sport, który wymaga wysokich kosztów energii.
  3. Ułamkowa moc . Jeśli podczas odchudzania nastąpi spadek masy ciała, zaleca się częstsze spożywanie posiłków. Nawyk jedzenia trzy razy dziennie nie jest zły, ale możesz zacząć robić małe przekąski jednocześnie redukując porcje przy głównych posiłkach. Specjaliści od żywienia zalecają częste i częste spożywanie posiłków, co pozwala na zdyspergowanie metabolizmu i przeniesienie ciężaru z ziemi.
  4. Zaleca się także rozpoczęcie ćwiczenia przerywanej mocy. W takim przypadku musisz zmieniać dni z różnymi ilościami kalorii. Głównym zadaniem nie jest, aby twoje ciało się nudzi, pozwalając dostosować się do określonych ilości kalorii.

  5. Tryb wody . Pamiętaj, aby pić dużo niegazowanej wody, zwłaszcza jeśli wcześniej tego nie robiłeś. Zwykle pić co najmniej dwa litry dziennie.
ciężar wstał, co robić