"Jak schudnąć?" - odwieczne pytanie, kuszące duża część ludzkości. W tym samym czasie każdy z nas marzy o takim magicznym narzędziu, które natychmiast uratuje cię od dodatkowych kilogramów, ponieważ diety są tak wyczerpujące, a nie ma wystarczającej cierpliwości do uprawiania sportu. I tu, w telewizji, od znajomych, czytamy w reklamach o wibrującym pasie. Niech nadal będą spierać się o jego skuteczność, nadal będziemy próbować dowiedzieć się, jaki to temat i jak działa.

Okazuje się, że wibropras był produkowany przez ostatnie 20 lat, ale jego popularność wzrosła tylko w ciągu ostatnich pięciu lat. Z reguły jest to pas z tkaniny z umieszczonym wewnątrz mechanizmem wibracyjnym. Zasada działania jest następująca: wibracje wpływają na mięśnie, zwiększając w ten sposób przepływ krwi, dzięki czemu tak się dzieje spalanie tłuszczu .

Zastosowanie taśmy wibracyjnej

Zastosuj to urządzenie do utraty wagi w różnych miejscach: uda, pośladki, biceps, ale częściej vibropelt stosuje się do utraty wagi brzucha. Ponadto każdy z typów pasów ma swoją moc i pewien zestaw programów. Musisz tylko dopasować symulator pod swoim ciałem, a zacznie działać na korzyść. Nawet jeśli nie masz żołądka, możesz użyć taśmy wibracyjnej do prasy, aby utrzymać mięśnie w dobrej kondycji.

Jeśli masz wszystko w porządku z figurą, ale jest celulit, wtedy tutaj wibrujący pas przyjdzie na ratunek. Przed sesją należy nasmarować obszary problemowe kremem antycellulitowym, głównie rozgrzewającym, i nałożyć na masażer. Od wibracji, twoja krew zacznie biec, a krem ​​zwiększy przepływ krwi, aw ciągu tygodnia będziesz mógł cieszyć się gładką skórą. W takim przypadku ważne jest, aby monitorować swoje uczucia: jeśli poczujesz pieczenie, natychmiast przerwij procedurę i umyj krem ​​zimną wodą.

Różne firmy tworzące strefy wibracyjne oferują pewien czas użytkowania. Zasadniczo jest to od 10 do 40 minut. Aby uzyskać dobry efekt, zaleca się stosowanie go codziennie, dwa razy dziennie przez pół godziny. Najlepiej jest stworzyć program odchudzania, w którym twoje menu, ćwiczenia i mięśnie będą pisane na tydzień, w którym dniu będziesz pracować. Oczywiście, możesz ćwiczyć wszystkie mięśnie ciała na raz, ale tak jak w przypadku sprawności, lepiej byłoby rozprowadzać grupy mięśniowe przez cały tydzień. Na przykład, w poniedziałek pracujesz tylko na mięśniach ud, pośladkach, we wtorek powyżej mięśni brzucha, w środę pracujesz na rękach i tak dalej w kółko.

Przed transformacją zalecamy rejestrowanie danych o twoich objętościach i wadze Dziennik utraty wagi i śledzić zmiany codziennie, dzięki czemu można kontrolować proces utraty wagi.

Wydajność paska wibracyjnego

Z reguły informacje zwrotne na temat skuteczności paska wibracyjnego są często negatywne. I nie bez powodu. Ludzie, kupując ten symulator, myślą, że jeśli użyją go codziennie, z pewnością stracą na wadze. Ale jednocześnie nadal używają szkodliwych dla zdrowia produktów, takich jak smażone, słone, mące i prowadzą siedzący tryb życia. Pozytywne doświadczenia wykazały, że pasek wibracyjny pomoże Ci schudnąć, pracując wraz z dietą i ćwiczeniami. Nie jest konieczne przestrzeganie ścisłej diety, wystarczy ograniczyć stosowanie tych najbardziej szkodliwych produktów i częstych posiłków oraz jeść małe porcje. pasek wibracyjny do brzucha Jeśli nie jesteś w stanie uprawiać sportu, możesz zrobić krótki trening przed sesją masażu wibracyjnego. Z tego efekt będzie najbardziej zauważalny.

Przeciwwskazania

Używając paska wibracyjnego do brzucha, musisz znać pewne zasady. Jest przeciwwskazany u ludzi:

  • po urazie w jamie brzusznej;
  • kobiety w ciąży;
  • ludzie z chorobami układu krążenia.

Najważniejszą rzeczą jest wierzyć, że odniesiesz sukces, ponieważ wiemy, że autohipnoza jest najlepszym środkiem pobudzającym, a wtedy smukłe ciało nie będzie cię czekać.