Często zdarza się, że wymagane jest zmniejszenie objętości nie całego ciała, ale tylko niektórych jego części. Na przykład, jak schudnąć w rękach, co robić, aby stracić tylko oni?

Dieta dla odchudzających się rąk

Właściciele pełnych rąk, myśląc, jak schudnąć w tej dziedzinie, będą oczywiście szukać skutecznej diety. Z jednej strony jest to logiczne - trzeba usunąć woluminy, ale warto być przygotowanym na to, że przy każdej diecie nie tylko ręce tracą na wadze, ale całe ciało. Dlatego ścisłe diety, które obiecują silny spadek wagi, nie jesteśmy odpowiedni. To wystarczy, aby zwiększyć spożycie warzyw i owoców i jeść mniej słodyczy. Możesz spróbować sparingu, na przykład na bazie ryżu. Ale nadal musisz wybrać indywidualnie, w zależności od tego, ile chcesz schudnąć w innych miejscach. Jeśli nie chcesz niczego poza twoimi rękami, nie chcesz być zadowolony z jedzenia za dużo. Jedz lepiej w małych porcjach, ale często.

Jak sprawić, by twoje ręce były cienkie - ćwiczenia

Ale jedna dieta, aby schudnąć ręce. Po co może robić dieta? Usuwaj tylko nadmiar tłuszczu, ale wiotkie mięśnie nie usuwają diety. Tylko sport może poradzić sobie z tym problemem. Jakie ćwiczenia są potrzebne, aby schudnąć? Push-upy są idealne do wzmocnienia mięśni, można je wykonywać, zarówno z podłogi, jak iz podparcia, nadal będą pomagać w rozcieraniu rąk. Odwrotne pompki są również dobre. Aby to zrobić, musisz przysiadać z powrotem na krześle. Wykonuj pompki, dłonie na siedzeniu krzesła. Push-upy potrzebują 8-10 razy. Oprócz pompek warto dodać do swojego zestawu następujące ćwiczenia z hantlami. Powtórzenia powinny wynosić 30, hantle potrzebują światła (1,5 kg), a ty musisz robić 3-4 razy w tygodniu.

 1. Stojąc prosto, weź hantle w obie ręce. Wyciągnij ręce przed siebie, podnieś je i połóż je za głową. Następnie podnieście ręce i rozciągnijcie się przed sobą.
 2. Leżąc na podłodze, połóż ręce na bokach, zginając je w łokciach. Podnieś ręce, zamknij je przed klatką piersiową i wróć do pozycji wyjściowej.
 3. Stojąc prosto, rozciągnij ręce wzdłuż tułowia. Odwróć ręce w bok.
 4. Stań z rękami wzdłuż ciała. Powoli podnieście ręce, wyciągnijcie je przed siebie i powoli opuśćcie je.
 5. Stojąc prosto, rozciągnij ręce wzdłuż tułowia. Zginać łokcie, podnosić do poziomu ramion (ręce przed klatką piersiową). Rozłóż ręce z hantlami na bokach i opuść je wzdłuż ciała.
 6. Siedząc na krześle, wyprostuj plecy i ręce opuść się wzdłuż tułowia. Alternatywnie zegnij ręce w łokciach.

Co jeszcze powinienem zrobić, aby moje ręce straciły na wadze?

Kiedy myślimy o tym, jak schudnąć w rękach, naturalnie chcemy zrobić to szybko. Obciążenia fizyczne obiecują dać nam "gałązki ręczne" po 3-4 miesiącach treningu, przy pomocy diety proces trochę przyspieszy. Cóż, co zrobić, aby twoje ręce jeszcze szybciej schudły? Pomoże to spełnić następujące zasady, a także masaż i okłady.

 1. Pij więcej wody (nie herbaty lub soku), co najmniej 2 litry dziennie. Proces spalania tłuszczu będzie szybszy.
 2. Około 30% płynów w organizmie dostaje się z wody bezpośrednio na skórę. Какие упражнения чтобы похудели руки W związku z tym pomocne będzie również częste kąpiele.
 3. Słodycze, napoje gazowane i papierosy są usuwane z menu. Zastępujemy te radości życia witaminami, szczególnie witaminą A. Występuje w pomidorach, brzoskwiniach, zielonym groszku i morelach.
 4. Dwa razy w tygodniu przez 10 minut, pocierać fusy w skórze rąk. Pozostaw tę maskę na kilka minut i zmyć. Aby uzyskać większy efekt, można owinąć dłonie folią spożywczą i pozostawić na pół godziny.
 5. Podaruj sobie codziennie masaż kremem ujędrniającym. Zacznij od uderzeń, wcierając krem ​​w skórę, a następnie przejdź do lekkiego mrowienia.