Wiele kobiet uważa, że ​​można schudnąć do woli, tylko w jednej części. Ale czy znasz przynajmniej jedną osobę, która może dobrowolnie przybrać na wadze, na przykład tylko w klatce piersiowej? Prawie. Lokalna utrata wagi, jak również miejscowy przyrost masy ciała, jest niemożliwa, ponieważ takie problemy są rozwiązywane przez organizm niezależnie, w oparciu o twój typ genetyczny. Tak więc, jeśli zastanawiasz się, jak schudnąć w okolicy brzucha, po prostu stracić na wadze i komórek tłuszczowych, w tym okolicy brzucha, zniknie.

Dobra dieta na odchudzający brzuch

Jakakolwiek poprawna dieta na odchudzanie brzucha oznacza zdrową żywność i odmowę wysokokalorycznego, ciężkiego jedzenia, które nie przynosi niczego oprócz złogów tłuszczu. Lista zakazów obejmuje:

 • tłuste mięsa, kiełbaski, kiełbaski, konserwy, smalec;
 • smażone i tłuste potrawy w ogóle;
 • wszystkie rodzaje produktów mącznych, czy to chleb, makaron naleśniki, pierogi itp .;
 • cukier i wszystkie słodycze, z wyjątkiem owoców.

Najlepsze pożywienie dla odchudzającego się brzucha to połączenie produktów białkowych i dekoracji warzywnych. Rozważ przykład codziennej dawki:

 1. Śniadanie: kilka jaj, sałatka z kapusty morskiej, herbata.
 2. Obiad: porcja zupy, lekka sałatka warzywna, sok.
 3. Przekąska: każdy owoc oprócz banana.
 4. Kolacja: kurczak / ryba / wołowina z parowanymi lub świeżymi warzywami, herbata.

W takim przypadku nie zapominaj, że organizm potrzebuje dużo wody, więc najlepiej, abyś pije co najmniej 4-6 szklanek wody między posiłkami.

Odchudzanie brzucha i boków

Aby schudnąć w jamie brzusznej i bokach, najlepiej wykonywać dodatkowo. Ogólnie może to być wszystko, co lubisz:

 • bieganie trzy razy w tygodniu przez 30-40 minut;
 • wizyta na siłowni 3 razy w tygodniu;
 • uczęszczać na zajęcia aerobiku 2-3 razy w tygodniu;
 • pływanie przez 40-60 minut 3 razy w tygodniu;
 • jak schudnąć w brzuchu i po bokach
 • praca domowa w ciągu 30-60 minut dziennie lub codzienna praca domowa przez 15-25 minut.

Zastanowimy się tylko nad ostatnią opcją, ponieważ w innych przypadkach trener ci pomoże. Jeśli zdecydujesz się ćwiczyć w domu, najlepiej, aby brzuch i boki wzięły obciążony obręcz i zwykłą skakankę. Trzeba skakać przez 5-10 minut na lekcję, aby obrócić obręcz - 7-15 minut (jest to ważona obręcz o wadze około 3 kg, jeśli obręcz jest lekka - trzeba zrobić 20-30 minut). Możesz to zrobić raz dziennie przez 15 minut, ale codziennie lub co drugi dzień, ale dwa razy dziennie przez 15 minut.

Dzięki takiemu programowi sprawisz, że Twój żołądek będzie w doskonałej formie w ciągu kilku tygodni. Najważniejsze - idź dalej, dobrze się odżywiaj i zaręcz się, a wynik na pewno Ci się podoba.