Większość diet reklamowanych w telewizji i mediach jest tylko sposobem na zarabianie pieniędzy i sprzedaż nieskutecznych technik i suplementów diety. Jedną z najsłynniejszych aktualnych historii utraty wagi jest metoda Tatyana Rybakova. Opinie wypróbowały tę metodę odchudzania, najbardziej pozytywne. Jaka jest esencja tej techniki?

Historia Tatyana Rybakova

Dzięki opadającej historii bohaterka pojawiła się w telewizji w słynnym talk show. Niech przemówienie zostanie wypowiedziane, w którym, zgodnie z prezenterką, historie są dyskutowane, wyemitowane na ekranach, gdzie Tatiana Rybakova zapewniła widzów o prawdziwości jej problemu. Jak cienka Tatiana Rybakova jest znana wszystkim, którzy interesują się tą techniką, a jej historia nie jest nowa.

W wieku 14 lat ważyła ponad 100 kg, a po wypróbowaniu wielu metod i narzędzi stała się coraz bardziej przygnębiona. Beznadziejność zmusiła ją do studiowania literatury, potrzeb ciała, podstawowych przyczyn zwiększania masy tłuszczowej. W końcu opracowała własną dietę, własną metodę odchudzania, która zajęła jej około czterech lat, aby schudnąć o połowę.

Technika odchudzania Tatiany Rybakovej

Promowali Tatianę do poważnych pomiarów problemów zdrowotnych na podstawie nadwagi. Jak wiadomo dramatyczna utrata wagi ze znaczną wagą powoduje nowe problemy związane ze znikaniem skóry z elastyczności i pojawieniem się rozstępów. Technika utraty wagi zaproponowana przez Tatyanę Rybakovą nie ma zastosowania do nadzwyczajnych środków odchudzających, ale przeciwnie, wymaga długiego i stopniowego procesu. Im wolniejsza utrata masy ciała, tym lepiej. W tym przypadku można uniknąć skutków ubocznych.

Utrata masy ciała wynosi około 4-8 kg na miesiąc i zależy od intensywności aktywności fizycznej. Na początku kilogramy stopnieją szybciej, a następnie proces spowolni, ale stanie się bardziej spójny, gdy ciało przyzwyczai się do nowego stylu życia.

Istota techniki do banału jest prosta - wystarczająca aktywność fizyczna i właściwe odżywianie. Jednak wszystko, co wydaje się proste na pierwszy rzut oka, okazuje się dość skomplikowane. Metoda odchudzania Tatiany Rybakovej implikuje kilka ważnych zasad, których należy przestrzegać w dążeniu do osiągnięcia wartościowego rezultatu:

  1. Liczbę posiłków należy podzielić przez 7. Ostatni posiłek jest wymagany do zaplanowania na trzy godziny przed snem, aby jedzenie miało czas na strawienie. Według Tatyany zaplanowała dietę tak, aby główny posiłek zawierał nie więcej niż 300 kcal, a przekąski były ograniczone do 100 kcal.
  2. Śniadanie powinno zawierać białka, może to być owsianka i jajka. Na obiad lepiej jest preferować węglowodany złożone - także zboża i białe mięso, a na kolację lepiej jest stosować kwasy tłuszczowe, może to być ryba w bocznym naczyniu z warzywami. Możesz mieć przekąski owocowe między posiłkami. Metoda Tatiany Rybakowej oraz warzywa, orzechy i suszone owoce.
  3. Niezwykle ważną częścią metody Rybakovej są ćwiczenia. Aby wzmocnić mięśnie i uformować prawidłowe proporcje ciała, Tatiana odwiedzała salę gimnastyczną trzy razy w tygodniu, angażując się trening cardio aktywnie pływał i biegł w godzinach porannych, na rowerze i na nartach. Piękno w rzeczywistości wymaga poświęcenia.
  4. Główna zasada metody jest systematyczna. Na pierwszy rzut oka w systemie Tatiany Rybakowej nie ma nic nowego i złożonego. Jednak obserwowanie podobnego układu zasilania i nie odrzucanie treningu czasami nie jest łatwe, ale w przypadku braku dyscypliny wynik jest tracony.

Wiele osób otyłych czeka na poważne i szybkie wyniki. Jednak drastyczna utrata wagi jest poważnym stresem dla organizmu. Nowa dieta i nowy styl życia muszą być wprowadzane stopniowo, krok po kroku, pozwalając swojemu ciału na dostosowanie się i przyzwyczajenie.