Idealna prasa to marzenie każdej dziewczyny, do której można dotrzeć. Jeśli matka natura daje nam rozmiar biustu, kształt nóg i objętość pośladków, i może być zmieniona kardynalnie tylko chirurgicznie, wtedy absolutnie każda dziewczyna, która tego chce, może zrobić brzuch.

Jak osiągnąć idealną prasę?

Idealna prasa dla dziewcząt jest dość osiągalna w stosunkowo krótkim czasie, zwłaszcza jeśli nie ma nadwagi. Jednak nawet jeśli tak jest, najpierw musisz się go pozbyć, a dopiero potem zaangażować się w prasę (w przeciwnym razie nikt nie zobaczy twojej pracy pod warstwą tłuszczu). Idealna prasa przez miesiąc jest dość trudna do pompowania, nawet bez problemów z nadwagą, ale całkiem możliwe jest osiągnięcie doskonałych wyników przez okres od 2 miesięcy do 6 miesięcy.

Program tworzenia idealnej prasy w domu będzie składał się z kilku komponentów, które muszą być wdrożone jednocześnie:

 • właściwe odżywianie;
 • ćwiczenia aerobowe do walki z tłuszczem;
 • Specjalne ćwiczenia wyjaśniające, jak zrobić doskonały abs.

Tak więc, jeśli jesteś pewien, że jesteś gotowy poświęcić dużo wysiłku, przyjrzymy się bliżej, jak pompować idealną prasę.

Idealne prasowanie krok po kroku

Perfekcyjne kształtowanie prasy i ciała zawsze idzie w parze. Jeśli masz nadwagę, nie można mówić o żadnej idealnej prasie. Dlatego piękna prasa zaczyna się od przejścia do prawidłowego odżywiania i obciążenia aerobowego, które pomagają zmniejszyć ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, i dopiero wtedy zaczynają się ćwiczenia.

Dieta dla idealnej prasy

To nie jest dieta w zwykłym znaczeniu tego słowa, ale system pokarmowy, który pozwoli Ci nie przybrać zbędnej wagi i aktywnie radzić sobie ze starymi złogami tłuszczu.

 1. Porzuć fast food, pizzę, pierogi, kanapki z kiełbasą, dowolne połączenie ciasta i mięsa.
 2. Łącz mięso, ryby i drób tylko z dodatkami warzywnymi lub zbożowymi.
 3. Nie pij słodkich napojów, nie podawaj cukru i śmietanki w kawie i herbacie.
 4. Wyrzuć słodycze. Na deser zjedz galaretkę, pianki, owoce, jogurt.
 5. Jedz 3-5 razy dziennie w małych porcjach (na przykład użyj talerza sałatkowego).
 6. Nie pij godziny po posiłku.
 7. Ostatni posiłek jest nie później niż 2-3 godziny przed snem.

Jak widać, nic skomplikowanego, wszystko jest w granicach rozsądku. Często nawet to wystarczy, aby zacząć tracić masę tłuszczu, ponieważ zwykle dostajemy dużo pustych kalorii ze słodyczy i napojów.

Głównym sekretem idealnej prasy jest ćwiczenie aerobowe.

Czy aerobik, taniec, jogging, skakanie z liną co najmniej 3-4 godziny tygodniowo, a już w trzecim tygodniu zauważysz efekt! Najważniejsze jest regularne zajęcia. Jest to rodzaj obciążenia, które pozwala spalić nadmiar tłuszczu pod skórą, dlatego prasa będzie wyraźnie widoczna.

Ćwiczenia dla idealnej prasy.

Idealna prasa kobieca jest już bardzo blisko, pozostaje tylko dodać obciążenie mocy. Jeśli doskonałe kształtowanie prasy i ciała chcesz naprawdę szybkie rezultaty, ćwicz 3-5 razy w tygodniu:

 1. Skręt obręczy - jeśli masz rutynę, to 25 minut, a jeśli ważony - 15 minut.
 2. Proste skręcanie. Połóż się na plecach, ugnij kolana, ręce za głową. Oderwij łopatki od podłogi siłą prasy, upewniając się, że podbródek nie dotyka klatki piersiowej, ale odsunął się od niej na odległość pięści. Wykonaj 3 zestawy 15-20 razy.
 3. Treninguj niższą prasę. Połóż się na plecach, podnoś proste nogi pod kątem prostym, ręce wzdłuż ciała. Oderwij pośladki od podłogi siłą prasy. Wykonaj 3 zestawy 15-20 razy.
 4. Push upy z podłogi. Dziwne, ale dobre stare pompki doskonale pomagają w formowaniu prasy. Naciśnij 10-15 razy w 2-3 podejściach.

Jeśli będziesz postępować zgodnie ze wszystkimi zaleceniami w tym samym czasie, twoja prasa stanie się piękna tak szybko, jak to możliwe i znajdzie idealny kształt!