Giennadij Adamowicz i jego książka "Gimnastyka słowiańskich czarujących kobiet: stojąca woda" zyskała popularność w kręgach ludzi, którzy chcą poznać historię swojego ludu, wrócić do podstaw, poznać mądrość swoich przodków. Książka brzmiała atrakcyjnie dla kobiecego serca idei, że dziewczyny są uosobieniem piękna, a co najważniejsze - aby odsłonić swój urok, który w niektórych zakwitł, aw niektórych - nadal uśpiony. Sieć od dawna rozpowszechniała wideo z gimnastyczką słowiańskich czarodziejek w wykonaniu Marii Gusevy, którą wiele kobiet lubi robić.

Słowiańska kobieca zaklinaczka gimnastyczna

O urodzie słowiańskich kobiet setki poetów komponowały wiersze i pieśni, legendy i legendy. Złe języki łączyły ich piękno z posiadaniem czarnej magii - było tak silne. Słowianie od niepamiętnych czasów byli szczupli, dostojni, wdzięczni, wdzięczni, odznaczali się wytrwałością i silnym zdrowiem. I gimnastyka Słowiańscy czarodzieje uczą dokładnie tych ćwiczeń, które uzdrawiają ciało i ducha. Wielu z tych, którzy go wypróbowali, zauważyło niesamowite zmiany w sobie - zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Autor gimnastyki Gennady Adamowicz jest naukowcem, który promuje odrodzenie słowiańskich tradycji i powrót do korzeni.

Ciekawe jest również to, że gimnastyka wykorzystuje wszystkie kluczowe grupy mięśni jednocześnie, co pozwala nadać piękny kształt nogom, pośladkom, klatce piersiowej, ramionom i talii. Autorka nie nakłada ograniczeń na wiek - w klasach można spotkać kobiety w wieku 60-70 lat. Niespodziewanie, nawet w ich wieku, gimnastyka napełnia je energią i siłą.

Nazwa "woda stojąca" odnosi się do słowiańskiego symbolu opiekuna wiedzy, ponieważ kobieta w tradycyjnej rodzinie pełni funkcję zachowania wiedzy, chroniąc rodzinę. Dla mężczyzn taki kompleks nie jest odpowiedni - Słowianami dla silniejszego seksu były inne kompleksy.

Ćwiczenia: gimnastyka słowiańskie charovnity

Cały kompleks gimnastyczny obejmuje 27 ćwiczeń, z których musisz wybrać w swoim kompleksie tylko 7 sztuk. Musisz je wykonywać, dopóki nie zapamiętasz kompleksu, a następnie, po zmianie, możesz wymienić lub dodać elementy. Wszystkie są podzielone na wyższy świat (ćwiczenia na stojąco), na świat środkowy i na niższy (ćwiczenia głównie na straganach).

Na pierwszym etapie musisz wykonać 1-3 razy zamiast 10-15. Jeśli byłeś wcześniej zaangażowany w sport, robienie tego będzie proste i łatwe, ale jeśli nie jesteś zaprzyjaźniony ze sportem, niektóre mogą być prawdziwym wyzwaniem.

Na przykład przyjrzyjmy się kilku ćwiczeniom.

  1. Pierwsze ćwiczenie wyższego świata - wzrost na palcach. Proste i łatwe, pełne wdzięku podnoszenie i przywracanie.
  2. Kolejne ćwiczenie z wyższego świata: stojąc, stojąc na szerokość ramion. Płynnie podnieś jedną nogę, ugnij ją w kolano, połącz kolana ze sobą i połóż nogę na swoim palcu. Następnie wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie dla drugiej nogi.
  3. W niższym świecie pierwsze ćwiczenie wykonuje się podczas klęczenia. Trzeba podnosić dłonie z wdziękiem w górę, dłonie zamknięte w zamku zakładać za szyję, kładziemy łokcie naprzód i padają na nie. Z tej pozycji konieczne będzie przeprowadzenie reszty ćwiczenie .

Jak widać, nie ma w tym nic trudnego, więc absolutnie nie ryzykujesz stawienia czoła trudnym do zniesienia zadaniom. Najważniejsze jest, aby wykonywać wszystko płynnie i mierzalnie, jak pokazuje instruktor.