Poranek to najwygodniejszy czas, aby poświęcić go sobie, swojemu zdrowiu i pięknu. Również od rana można zrobić czas na ćwiczenia, tylko 5-10 minut i ładunek radości na cały dzień, nie wspominając o poczuciu własnej wartości, które przytłoczy ją świadomość, że to zrobiłeś!

To właśnie dowodzi. poranna gimnastyka od Anity Łucenko - lepiej każdego dnia, ale trochę, niż maszeruje od czasu do czasu, w nastroju. Zobaczmy, co nasz guru przygotował dla nas w świecie fitness i zdrowia.

Ćwicz

Poranna gimnastyka z Anitą Łucenko to prosta gimnastyka połączona, która nie wymaga specjalnego sprzętu ani dużej przestrzeni, a nawet czasu. Jednak zobaczysz sam, kiedy zobaczysz, ale raczej spróbuj powtórzyć kompleks ćwiczeń porannych od Anity Łucenko.

  1. Zagniatamy staw skokowy - na przemian obracamy stopę na jednej i drugiej stronie.
  2. Łączymy nogi z rękami na kolanach - obracamy kolana w obie strony.
  3. Ugniataj staw biodrowy.
  4. Wyprostuj kolana, połóż jedną rękę na pasku, przeciągnij drugą stronę na bok, a wraz z nią przechylimy się na bok i na tułów. Zmieniaj ramiona i bok zbocza.
  5. Obraca się ramię.
  6. Rozciągnij szyję.
  7. Robimy 10 przysiadów, kolana nie przechodzą przez krawędź skarpet, pięty na podłodze.
  8. Schodzimy i kładziemy nacisk kładąc się - stoimy 10 sekund.
  9. Wykonaj 10 push up na kolanach.
  10. Wyciągnęli plecy, wyciągnęli dolną część pleców i wstali, gdy schodzili - ciągnąc dłonie do nóg, prostując kolana.

Dla początkujących, taka gimnastyka z Anitą Łucenko powinna zostać powtórzona raz rano w ciągu tygodnia. Po tygodniu poczujesz się inaczej, jeśli oczywiście nie przegapisz ani jednego dnia.

Następnie w drugim tygodniu robimy 2 powtórzenia kompleksu codziennie rano, na trzecim - 3. A kiedy zauważysz, że wcale nie jesteś zmęczony, po prostu zwiększ liczbę powtórzeń w ćwiczeniach.