Rihanna znana jest jako amerykańska aktorka i aktorka R & B. Barbados sławna jest popularna nie tylko ze względu na swój wyjątkowy głos i wiele innych talentów, ale także skandal. Dziewczyna niezwykle oburzające z którego otrzymuje niesamowitą przyjemność. To ze względu na jej bezpośredniość i niestandardowość zawsze znajduje się na pierwszych stronach błyszczących czasopism, a fani nie mogą się doczekać wiadomości o piosenkarce.

Rihanna zawsze była jedną z tych dziewcząt, które nie mogą długo trwać w taki sam sposób. Ona ciągle eksperymentuje, ale nigdy nie wygląda śmiesznie lub śmiesznie. Dziewczyna jest harmonijna we wszystkich swoich obrazach, a to dość rzadki talent. Ostatnio dowiedział się o następnej zmianie w wyglądzie celebryty. Tak więc Rihanna zwiększyła liczbę dredów. Kto by pomyślał, że to zrobi?

Rihanna z dredami - odważna decyzja oburzająca diva

Należy zauważyć, że wykonawca Barbadosu jest odważnym eksperymentatorem nie tylko w dziedzinie fryzur i stylu stroju, ale także tatuaży. Niemal całe jej ciało jest udekorowane różnymi rodzajami nadających się do noszenia zdjęciami. Swoją drogą, Rihanna sama jest z nich dumna. Dość często piosenkarz robi coraz więcej tatuaży niż nieustannie chwalą się w sieciach społecznościowych. Wielu fanów było zszokowanych tym, że Rihanna stworzyła dredy. Ale w porównaniu do wyzywających tatuaży nie wydaje się to tak niezwykłą decyzją. Co więcej, specjaliści mogą łączyć je, lub w skrajnych przypadkach, przycinać.

Jeśli Rihanna zmieni obraz lub włosy, to tylko mówi, że bardzo szybko stanie się bardzo modna i trafna. Wielu stylistów twierdzi, że w przyszłym roku dredy znów będą modne i będą niezwykle popularne. Zgodnie z ustaloną tradycją, pierwszą próbą na trend Rihanna. Na swoich kontach w serwisach społecznościowych piosenkarka opublikowała zdjęcia, w których ma długie dredy. Pojawiła się także z nimi przed fotografami w Nowym Jorku.

Czytaj także
  • Rihanna w kominiarce nadal szokuje fanów ekstrawaganckimi ubraniami
  • Obraz dnia: Niesamowity strój Rihanna na Coachella
  • 12 z naszych gwiazd, które naprawdę chciały być sexy, ale coś poszło nie tak ...

W 2012 r. Diva pop ma już splecione dredy, co również bardzo zaskoczyło wszystkich. Jednak nikt nie mógł sobie wyobrazić, że dziewczyna znowu zrobi ten krok. Fryzury Rihanny są zawsze bardzo stylowe i niestandardowe. Co artysta będzie mógł zaskoczyć publiczność i fanów następnym razem?

Фото Рианны с дредами Волосы Рианны до того как она сделала дреды Рианна на отдыхе с новой прической
Рианна на прогулке с новыми дредамиРианна причудливо закрутила дредыРианна с дредами до поясницы в Нью-Йорке
Рианна с дредами крупным планомСелфи Рианны с дредамиРианна с дредами в 2012 году