Wszyscy wiedzą, że Dita von Teese jest rozpoznawana ikona stylu i piękno. Jasna i atrakcyjna kobieta, ze świetnym gustem i niesamowitym wyczuciem stylu, nadal fascynuje mężczyzn i kobiety na całym świecie. Nawet kilka niezupełnie udanych zdjęć Dity Von Teese bez makijażu, wykonane w nieodpowiednim momencie, w żaden sposób nie wpłynęło na reputację "królowej burleski".

Tajemnice piękna Dita von Teese

Wizytówką celebryty jest zawsze wytrawny obraz pin-up i pasujący do niego doskonały makijaż. Zdaniem Dity von Teese, zanim osiągnęła doskonałość, przeszła długą i cierniową ścieżkę, a tylko codzienna praca nad sobą, żelazna wola i chęć zmiany pomogły tej nieodpowiedzialnej dziewczynie stać się tak, jak ją dzisiaj widzimy.

Teraz królowa szokujące Dita Von Teese dzieli się swoimi sekretami piękna z innymi kobietami, pomaga im również stworzyć swój niepowtarzalny wizerunek i styl.

Oto kilka przydatnych wskazówek od Dity Von Teese, dla tych, którzy chcą osiągnąć doskonałość:

  1. Nie bez powodu frau von Teese jest porównywany do porcelanowej lalki - jej skóra jest bez skazy, zachwyca śnieżną bielą i pięknem. Nie chodzi o to, że Dita Von Teese nie wychodzi na zewnątrz bez kosmetyków, ale ze starannością: oczyszcza, nawilża, odżywia. W przybliżeniu jest to minimalna lista codziennych procedur. Tancerka burleski używa kremu przeciwsłonecznego, wierząc, że bladość jest pewnym znakiem arystokracji. Kolejną bezwarunkową regułą dla divy show show jest zrównoważone odżywianie, właściwy odpoczynek i umiarkowany wysiłek fizyczny, które są niezbędne dla zdrowej skóry. Dita od dawna nie akceptuje tłustych i wysokokalorycznych potraw, słodyczy. W jego diecie przeważają gotowane mięso i ryby, surowe warzywa i owoce.
  2. Aspen waist elite striptease zazdrości kobietę. O wysokości 165 cm, jej talia ma 56 cm, a jej waga to 48 kg. Idealne parametry sylwetki i zaciśnięta skóra są wynikiem codziennych treningów: Pilates, joga, pływanie.
  3. Poranek gwiazdy zaczyna się od relaksującej kąpieli. Według Dity, taka poranna procedura odwraca uwagę od zgiełku, pomaga odpocząć i uzyskać ładunek wigoru i dobrego samopoczucia przez cały dzień.
  4. Nawet w życiu codziennym Dita Von Teese nie może obejść się bez makijażu. W tej sztuce nie ma sobie równych. Diva nie korzysta z usług profesjonalnych wizażystów, ponieważ może stworzyć nieskazitelny makijaż własnymi rękami. Nieodłączna część wizerunku Dity - to czerwona szminka. Klasyczna czerwona szminka sprawia, że ​​piękno każdej kobiety jest naprawdę eleganckie, mówi królowa burleski. Jednak, aby użyć tego narzędzia, potrzebujesz idealnie gładkiej skóry bez cienia jasnego odcienia. Matowe czerwone usta powinny być soczyste, jak płatki róży.
  5. Aby utrzymać zdrowie i atrakcyjność, dobre samopoczucie, potrzebny jest pełny sen, Dita von Teese jest przekonana.
  6. Niepowtarzalny styl celebrytów
  7. Dzięki wyrafinowanemu stylowi glamour w duchu lat 50., perfekcyjnej fryzury i makijażu, Dita jest zawsze na topie. Każdy jej obraz jest przemyślany w najdrobniejszym szczególe: sukienki są szyte wokół figury, buty tylko na obcasach, vintage dodatki, stylizacja włosów, czysty manicure księżycowy i, oczywiście, czerwona szminka.
  8. Kiedy królowa burleski nie chce spędzać wiele czasu na makijażu i fryzurze, maluje usta, nakłada puder na twarz, usuwa włosy w kaftanie i nakłada piękne okulary - elegancki wygląd i minimum wysiłku.

Dita von Teese jest zawsze mile widzianym gościem na pokazach mody, jej opinie i rady słuchają wybitni projektanci i styliści. Dzięki zasłużonej reputacji właściciela o nienagannym smaku i wyczuciu stylu, diva stała się godnym przykładem do naśladowania dla wielu kobiet.

dita von tiz bez makijażu 1dita von tiz bez makijażu 2dita von tiz bez makijażu 3
dita von tiz bez makijażu 4dita von tease without makeup 5dita von tiz bez makijażu 6