Beyonce - właścicielka luksusowych form, która nigdy nie waha się pokazać swojej figury innym. Chociaż niektóre antyfanaty uważają, że gwiazdy powinny stracić na wadze, piosenkarka jest pewna własnej atrakcyjności i wcale tego nie ukrywa.

Możesz zobaczyć zdjęcie gwiazdy w stroju kąpielowym i innych sukniach francuskich, zarówno na jej własnym Instagramie, jak i na okładkach wielu popularnych publikacji. Takie zdjęcia zawsze otrzymują wiele entuzjastycznych recenzji od fanów i wielbicieli talentu Beyonce.

Apetyczne formy

Jednym z najbardziej uderzających zdjęć była fotografia gwiazdy w jasnoczerwonym zamkniętym kostiumie kąpielowym ze złotym tatuażem na nodze. Ten obraz zachwycił wielu fanów gwiazd, demonstrując im, że dziewczyna jest w doskonałej formie. Na okładce magazynu Elle w 2016 roku Beyoncé pojawiła się w zamknięciu czarny strój kąpielowy z własnej kolekcji sportowej Ivy Park, której produkcja została ogłoszona przez nią na Instagramie tego samego dnia.

Jej celebra nie ukrywała w czasie ciąży jej pięknego ciała i pysznych form. Na plaży w Chorwacji Beyonce pojawiła się przed ludźmi w białym kostiumie kąpielowym z falbankami, które wcale nie ukrywały jej wyraźnie zaokrąglonego brzucha.

Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

W czerwcu 2016 roku piosenkarka odpoczęła na Hawajach wraz z mężem, raperem Jayem Z. Jej niesamowicie jasny kostium kąpielowy z kwiatowym nadrukiem i długimi rękawami stał się przedmiotem podziwu dla wszystkich obecnych na plaży, a także licznych wielbicieli pary, która mogła cieszyć się nie tylko bezbłędnymi formami Beyonce, ale także sielskim związkiem między parą.

Бейонсе в белом купальнике Бейонсе в бикини Бейонсе в желтом бикини
Бейонсе в купальнике через 3 месяца после родовБейонсе в рекламе H&MБейонсе в ярко-красном купальнике
Бейонсе во время отдыха на ГавайяхБейонсе на обложке журнала Elleбеременная звезда в купальнике