Ci, którzy doświadczyli szczęścia bycia w ciąży i radości macierzyństwa, znają to magiczne uczucie cudu, który każdego dnia rośnie w twoim brzuchu, emocje związane z noszeniem dziecka i poważną szkołą życia nabytą wraz z nadejściem dziecka w życiu. Można powiedzieć, że kobieta odradza się ponownie, wynika to nie tylko z fizjologicznych cech ciąży, ale także z komponentu emocjonalnego, kiedy wszystko jest podporządkowane funkcjonowaniu hormonów w ciele.

Ciąża zawsze przyciąga dużo uwagi, inni traktują taką kobietę ze specjalną trwogą, wszystko wydaje się być dostosowane do jej nastroju, aby nie niepokoić przypadkowo kobiety w ciąży. I, oczywiście, kiedy celebryty decydują się zostać rodzicami, stają się najbardziej dyskutowanym tematem wszystkich szanujących się publikacji. Ten artykuł poświęcony jest temu cudownemu okresowi i opowie ci o ciężarnych gwiazdach 2014 roku.

Ciężarne gwiazdy Hollywood 2014

Mila Kunis. Popularna amerykańska aktorka Mila Kunis jesienią po raz pierwszy stanie się matką. Jak dotąd, 30-letnia gwiazda, nie zawstydzona swoją sytuacją, chodzi ulicami w ubraniu podkreślającym brzuch i przeżywa wszystkie chwile związane z ciążą. Jej ukochana Ashton Kutcher z przyjemnością dzieli interesującą pozycję z Milą, a para już wymyśliła imię dla przyszłego dziecka. Jak dotąd płeć dziecka jest utrzymywana w tajemnicy, ale wielu uważa, że ​​pojawi się dziewczyna. Cóż, poczekajmy jeszcze trochę i przekonajmy się, jak będzie wyglądać gwiazdorka, Mila i Ashton.

Ciężarne gwiazdy 2104 1Ciężarne gwiazdy 2104 2Ciężarne gwiazdy 2104 3

Drew Barrymore. W 2014 r. Inną ciężarną gwiazdą była hollywodzka aktorka Drew Barrymore. Zauważ, że jest to druga ciąża Drew i jej męża Willa Copelmana, pierwszej dziewczyny o imieniu Olive. 22 kwietnia 2014 roku urodziła się druga córka pary, otrzymała imię Frankie. Jej pozycja aktorki nie ukrywała się, pojawiając się na czerwonym dywanie w eleganckich sukniach, promieniując szczęściem. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości świat znów będzie się radował ze swoich gwiezdnych rodziców.

Ciężarne gwiazdy 2104 4Ciężarne gwiazdy 2104 5Ciężarne gwiazdy 2104 6

Scarlett Johansson. Słynna 29-letnia aktorka Scarlett Johansson wkrótce stanie się szczęśliwą matką. To pierwsza ciąża aktorki i jej ukochanego Romana Doriaka, który nie odstępuje od dziewczyny ani na krok, towarzyszący i wspierający ją wszędzie i we wszystkim. Ostatnio Scarlett pojawiła się na czerwonym dywanie w olśniewającej czerwonej sukience, która najlepiej podkreślała jej zaokrąglony kształt. Ciąża aktorka wyraźnie twarz. Chociaż zdjęcia Scarlett w ciekawej pozycji to niewiele, ale z niecierpliwością czekamy na to już piękne dziecko.

Ciężarne gwiazdy 2104 7Ciężarne gwiazdy 2104 8Ciężarne gwiazdy 2104 9

Ciężarne rosyjskie gwiazdy 2014

2014 dla rosyjskich gwiazd nie był tak "płodny" dla ciąży, jak w Hollywood. Najbardziej rezonującym wydarzeniem w 2014 roku była wiadomość o czwartej ciąży znanego na całym świecie modelu Natalia Vodyanova . W ciągu 32 lat Natalia zdołała zrobić nie tylko zdumiewającą karierę i stać się sławna na całym świecie, ale stała się również wspaniałą matką dla 4 dzieci. 1 maja Natalia i jej kochanek Antoine Arnault zostali rodzicami chłopca Maxima. Nie przestawaj, Natasha!

Ciężarne gwiazdy 2104 10Ciężarne gwiazdy 2104 11Ciężarne gwiazdy 2104 12

Były ukochany Paul Will, prezenter telewizyjny i projektant Maria Kravtsova dołączyli do listy kobiet w ciąży w Rosji w 2014 roku. Przez długi czas Marika ukrywała wszelkie informacje o swoim życiu osobistym, a narodziny dziecka dzielonego z biznesmenem Siergieja również nie były nagłośnione w mediach. Dopiero po urodzeniu pierworodnego Maria sama opublikowała kilka zdjęć w ciekawej pozycji na stronie w sieci społecznościowej. Możemy tylko powiedzieć, że każdy ma prawo chronić swoją rodzinę przed ciekawością społeczeństwa na swój sposób.

Ciężarne gwiazdy 2104 13Ciężarne gwiazdy 2104 14Ciężarne gwiazdy 2104 15

Mamy nadzieję, że wszystko u naszych znanych matek i ich dzieci rozwinie się w najlepszy możliwy sposób, a my poczekamy na wiadomości dla następujących artykułów na ten temat: "Ciężarne gwiazdy 2014-2015".