Kobieta jest atrakcyjna w każdym momencie swojego życia. A w okresie oczekiwania na dziecko szczególnie. Zostało to udowodnione przez ciężarną Demi Moore w 1991 roku podczas sesji zdjęciowej z gołym brzuszkiem.

Sensacja w świecie fotografii

Dziś nikt nie jest zaskoczony takimi zdjęciami. Po tym jak ciężarna Demi Moore zagrała w Vanity Fair, moda na taką sesję zdjęciową została zmieciona nie tylko przez Hollywood, ale cały świat. Autorką sesji zdjęciowej jest Annie Leibovitz. W 1991 r. Taka ankieta była wyzwaniem i furorą. Ciężarna sesja zdjęciowa Demi Moore została wykonana w siódmym miesiącu.

W sumie aktorka ma troje dzieci z hollywoodzkiego aktora Bruce'a Willisa. Demi Moore w ciąży ze zdjęciem drugiego dziecka. Ten numer magazynu trafił do sprzedaży w specjalnych kopertach. Ukryli nagie ciało Moore'a, pozostawiając tylko otwarte oczy. Okładka tej publikacji stała się najbardziej popularnym magazynem na świecie przez cały czas istnienia. Ponad 100 milionów czytelników stworzyło publiczność tego numeru.

Nadal w formie

Co więcej, po urodzeniu nastąpiła nowa sesja zdjęciowa Demi Moore. Aktorka pokazała doskonałą formę, z nagą postacią w kostiumie namalowanym na jej nagim ciele. Nawet teraz, po dwóch dekadach, nie ukrywa swojego ciała, układając zdjęcie na Twitterze. Piękne formy aktorki budzą zazdrość kolegów w sklepie i wywołują podziw fanów.

Nowa powieść

50-letnia aktorka nadal ma tłumy wielbicieli i prawdopodobnie spodoba się wszystkim, którzy mają więcej niż jedną sesję zdjęciową. W tej chwili, według zachodnich mediów, Demi Moore ma romans z 60-letnim restauratorem Peterem Mortonem. Aktorka przedstawiła swoją rodzinę. Dobierają wiele rzeczy. Poza wiekiem są rodzicami trójki dzieci i obydwoje przeżyli skomplikowany rozwód. Być może obecny romans z miliarderem i odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą stanie się niezawodną przystanią dla Demi Moore.

w ciąży photosession demi mur 1w ciąży photosession demi mur 2w ciąży photosession demi mur 3
w ciąży photosession demi mur 4w ciąży photosession demi mur 5w ciąży photosession demi-mur 6