Ona, podobnie jak wytrawne wino, z roku na rok staje się coraz lepsza. Nieodparty, jasny, wspaniały i uwodzicielski. Wszystko to, oczywiście, o Demi Moore. Ma piękną, zwartą sylwetkę i gładką, idealną skórę. Czas nie jest nad tym. Na dowód tego nie ma zmarszczek i wyrazistego wyglądu.

Demi Moore urodziła się w 1962 roku w Stanach Zjednoczonych. Dorastała bez ojca, wielu uważało jej rodzinę za nieudaną. W wieku 16 lat Demi opuściła szkołę, aby zostać aktorką. Od tego czasu rozpoczęła się jej kariera. W latach 90. Demi Moore stała się jedną z najlepiej opłacanych aktorek.

Styl "modny Demi Moore"

Aktorka nigdy nie skąpi w stylowych rzeczach. Ona woli nosić wysokiej jakości modne ubrania. Demi Moore bardzo lubi styl lat 40. ubiegłego wieku. W jej szafie znajduje się wiele starych sukienek, butów i wszelkiego rodzaju akcesoriów. Lubi klasyczne kolory bazowe, mianowicie szare i czarne.

W wolnym czasie Demi Moore zakłada proste stroje. To jej ulubione ciemne jeansy, lekkie koszulki, etniczne tuniki i koszulki z sukienkami. Od butów preferuje klapki, baleriny i sandały na niewielkim obcasie. W tym przypadku często mylona jest z 20-letnią dziewczyną, która jest bardzo pochlebna. Ale nawet w swobodnym stylu zawsze wygląda modnie.

Ona uważa okulary przeciwsłoneczne i naszyjniki za jeden z głównych akcesoriów. Muszą być koniecznie dobre i drogie. Ponadto są zawsze odpowiednie i doskonale pasują do różnych stylizacji.

Na dywanie Demi Moore zakłada efektownie wyglądającą sukienkę. Takie piękno, a nawet z taką figurą pasują niemal do wszystkich stylów i sylwetek. Wygląda imponująco w długich, krótkich, prostych i bujnych modelach. Eksperymentuje z kolorami i dekoracją.

Tajemnice piękna z hollywoodzkiej divy

Włosy Demi Moore są zawsze jednym z głównych tematów do dyskusji. Są to ciemna czekolada, błyszcząca w słońcu, żywa, gruba i mocna, jednym słowem, szyk. Demi Moore stara się nie zmieniać koloru swoich włosów. Teraz jest zapaloną brunetką. Zasadniczo wyobraź sobie to w innym kolorze, nie jest to trudne, ale po prostu nie chcesz. Jest piękna w tym przebraniu i dlatego jest kochana.

Kiedyś hollywoodzka diva podzieliła się z dziennikarzami, jak troszczy się o jej włosy. Powiedziała, że ​​starannie dobiera fundusze, a nawet używa szamponu, którym obmywają grzywę koni. Ponadto używa różnych masek, balsamów, kremów ochronnych i serum. Koniecznie wykonuje płukanie naparami ziołowymi i unika suszenia za pomocą suszarki. Demi Moore nie tworzy super skomplikowanych fryzur. Preferuje luźne, pięknie ułożone, nawet włosy.

Demi Moore używa minimalnego makijażu. Musi być naturalny i naturalny. W takim przypadku paleta kolorów jest umiarkowana, a nie uderzająca. Dominują odcienie brązu i szarości. Aby uczynić oczy bardziej wyrazistymi, Demi Moore używa czarnego tuszu z efektem objętości i wydłużenia. Świeży i promienny odcień twarzy, robi z podkładem, pudrem, rumieńcem i dobrym nastrojem.

Demi Moore - kobieca i seksowna, ten wizerunek jest uzyskiwany od niej bez większego wysiłku. To jest jej "krew". Nie za nic, co przyciąga do niej piękniej i dużo młodziej niż jej męskich przedstawicieli. Jest zawsze młoda i świeża, daje przykład naśladowania kobiet na całym świecie.

Miłość gwiazd do rysowania rysunków na ich ciele jest znana wszystkim. Że Demi Moore nie porzuciła tatuażu. Erotyczne zdjęcie znajduje się na jej lewym łopatce. A aktorka często robi sobie tymczasowe tatuaże z henny. Jest piękny, bezpieczny, bezbolesny i modny.

Biografia Demi Moore 1Biografia Demi Moore 7Biografia Demi Moore 3
Biografia Demi Moore 4Biografia Demi Moore 5Biografia Demi Moore 6
Biografia Demi Moore 2Biografia Demi Moore 8Biografia Demi Moore 9