Znany całemu światu jako nie tylko utalentowany wokalista i członek zespołu "30 sekund na Marsa", ale także jako wspaniały aktor Jared Leto nieustannie podnieca wyobraźnię swoich fanów, pojawiając się na publicznych wydarzeniach w dziwnych i nieprzewidywalnych strojach. Aktorski talent Jareda został doceniony przez amerykańskich krytyków filmowych, którzy w 2014 roku nagrodzili go Oscarem.

Jared Leto i zielona peleryna od Gucci

Ostatni obraz zaprezentowany światu z udziałem Jareda Leto w jednej z głównych ról - filmu "Suicide Squad", w którym wokalista i muzyk grał Jokera. Jednak to nie ten wizerunek fascynował wielu fanów, ale kostium, w którym Jared pojawił się na londyńskiej premierze tego filmu w kinie Odeon.

Aktor wszedł na czerwony dywan w jaskrawozielonym długim płaszczu, zapinanym na guziki, różowe spodnie, białe skarpetki, akordeon zebrany na kostkach i czarne lakierki. Ten obraz uderzył w społeczność internetową, nadając Leto status nowego mema.

Projekt płaszcza przeciwdeszczowego został zaprezentowany przez światowej sławy markę Gucci. Jared Leto zobaczył płaszcz przeciwdeszczowy Gucciego podczas Milan Fashion Week, i natychmiast docenił kolor, styl i luksusowe połączenie z szokującymi różowymi spodniami. Jego pierwsza reakcja na ten model została nakręcona kamerą, a później opublikowana w sieci przez byłego snowboardzistę Trevora Andrew, teraz pracującego dla Gucci.

зеленый плащ на показе мод в Миланереакция Джареда, когда он увидел плащобраз Джареда Лето на премьере фильма  Отряд самоубийц
Czytaj także
  • 10 znanych osobistości, które okazały się nie takie, jakimi są
  • Tych 18 gwiezdnych mężczyzn pieprzy zarówno długie, jak i krótkie włosy!
  • Rita Ora przyszła do MTV EMA w szlafroku i brylantach

Jeśli prześledzisz historię inkarnacji Jareda Leto, zobaczysz, że nigdy nie starał się być "normalny". Na każdym koncercie grupy "30 sekund na Marsa" fani przychodzili tak, jakby byli na pokazie mody. Oficjalne kostiumy do czerwonych utworów mają zawsze ciekawe szczegóły. Dziwne fryzury, kombinacje tkanin, kolorów i faktur, czapki Jasne rzeczy - Jared może zrobić wszystko. Jego fani tylko kochają go bardziej za ekstrawaganckie obrazy.

всегда яркий Джаред Летоголубые волосы ДжаредаДжаред Лето зародил моду эмо
цветок вместо бабочки - для Джареда это нормальноплащи вечная страсть Джяреда ЛетоДжаред Лето с поклонницей