Wielu rosyjskich fashionistek szuka sposobów na udoskonalenie swojego wyglądu, ale, jak wiadomo, nie ma granic doskonałości. Stwórz własny styl pomoże kobietom Eveliny Khromchenko w każdym wieku i cerze. Okazuje się, że aby zawsze być dobrze i modnie ubrany, nie trzeba wydawać dużych funduszy na sezonową renowację garderoby z modnymi, ale przejściowymi rzeczami. Wystarczy wybrać z figury wzajemnie zrozumiałej rzeczy dobrej jakości z naturalnych tkanin, które można nosić w więcej niż jednym sezonie.

Porada Eveliny Khromchenko

Uniwersalna szafa podstawowa z Eveliny Khromchenko obejmuje dwadzieścia pięć rzeczy, na podstawie których można komponować najbardziej różnorodne zespoły, po prostu zmieniając akcesoria. Narzekaj na brak ubrań, których nie możesz, bo odpowiednio dobrane akcesoria i stroje z Eveliny Chomczenki sprawią, że będziesz wyjątkowy i nowoczesny w każdej sytuacji.

Co więc Evelina Khromchenko zaleca, aby wyglądać jak milion dolarów? Każda szanująca się kobieta mody musi mieć kilka śnieżnobiałych koszulek, granatowych lub czarnych dżinsów. Dżinsy mogą być proste, szerokie lub wąskie, klasyczny krój - w zależności od kształtu. Spodnie są wymagane, aby wydłużyć nogi i zmniejszyć biodra, aby ukryć swoje niedociągnięcia. Unikaj różnych szczegółów w postaci cyrkonii, haftów i dziur, dżinsy powinny być gładkie. Dalej - ołówkowa spódnica, sukieneczka, spodnie i wiele innych rzeczy i dodatków, których zadaniem jest sprawić, by kobieta była indywidualna.

Buty i akcesoria

Jeśli chodzi o obuwie, najbardziej uniwersalną opcją jest para butów z obcasem lub niskim obcasem, ale nie cienka z zagiętymi nosami. To nie jest faktyczne i niewiarygodne buty: nosy stale przywierają do czegoś. Nie zapomnij pozbyć się butów lakierniczych w komplecie z siatką rajstop - to po prostu wulgarne. Ale można kupić zapas mokasynów lub trampek na długie spacery.

A jak wybrać odpowiednią torebkę, powiedz lekcje stylu od Eveliny Khromchenko. Niezbędny arsenał: torba-sprzęgło, mała torba na łańcuchu i dość duża torba z dwoma uchwytami. Pożądane jest, aby torba była wykonana z matowej skóry, dzięki czemu nie pozostały żadne ślady palców, jak na torebkach lakierniczych.

Dla miłośników okularów uniwersalną formą jest lotnik. Główną zasadą przy wyborze okularów jest to, że ich kształt nie powtarza kształtu twarzy. Ostre rysy twarzy zdobią zaokrąglony kształt okularów i odwrotnie.

Według Eveliny w naszej szafie z klasycznym jedwabnym szalikiem 70x70 jest za mało, dopasowanych do koloru oczu, włosów lub skóry, najlepiej jasnego koloru; naszyjnik z pereł (można wybrać nie rzeczywisty, ale dobrej jakości); zegarki ze stali lub złota typu męskiego, z wyłączeniem paska (z dużymi klamrami) i zamiast szalika.

Porada Eveliny Khromchenko dla uzupełnienia

Istnieją oddzielne wskazówki Evelina Khromchenko dla pełnej, cipki kobiet. Rzeczy i akcesoria ich garderoby powinny wizualnie zwiększyć wzrost i wyrównać dysproporcje postaci. Zwycięskie spojrzenie na taką postać dopasowaną do płci męskiej советы эвелины хромченко женщинам Koszule podkreślające naturalne walory. Obuwie w kolorze i odpowiednio dobrane dżinsy - dobry sposób na wizualne przedłużenie nóg. Ale nie próbuj nosić spodni z niskim stanem - to wizualnie sprawia, że ​​postać jest krótsza i grubsza. Czarny kolor ubrań korzystnie podkrada dodatkowe kilogramy. Możesz nosić różne spódnice, ale nie powyżej kolana, co nie dotyczy sukienek. Problem nadwagi jest łatwo rozwiązany z powodu wysokiego obcasa.

Z pełną podstawową garderobą z Eveliny Khromchenko nie zapomnij o stałej trosce o siebie. Projekt gwoździ nie powinien zawierać dżetów i skomplikowanych murali - jest to zła forma.

I nie zapominaj, że kobieta przez tyle lat, jak bardzo wygląda!