Ta niesamowicie piękna kobieta, piosenkarka i piękna matka znana jest dziś wszystkim. Ukraińska gwiazda telewizyjna Ani Lorak nie przestaje zadziwiać fanów i paparazzi swoimi eleganckimi strojami i fryzurami. W każdym nowym programie pojawia się on w inny sposób. Jeśli chodzi o jej fryzury, po prostu zachwycają publiczność, jednocześnie powodując białą zazdrość i podziw.

Ani Lorak na własnym ślubie

W tej chwili piosenkarka jest żywym przykładem współczesnej kobiety XXI wieku. Niedawno, po pojawieniu się na scenie, pierwszą rzeczą, która uderzyła publiczność jest nowa fryzura Ani Lorak. Piosenkarz właśnie uderzył wszystkich w dół. Innymi słowy, można bezpośrednio stwierdzić, że jej talent jest wyrażony w absolutnie wszystkim. Internet jest po prostu pełen zdjęć fryzur Ani Lorak, które jej wielbiciele, którzy chcą być jak ich ulubieńcy we wszystkim, są bardzo zadowoleni. Spośród wielu zdjęć Ani, każda dziewczyna znajdzie dla siebie odpowiednią opcję.

Warto również zauważyć, że ślubna fryzura Ani Lorak zasługuje na szczególną uwagę. Piosenkarka postanowiła zaskoczyć wszystkich i pojawić się przed mężem bez zasłony. A styliści uznali to za całkiem do przyjęcia, ponieważ piosenkarka ma eleganckie długie włosy i wyglądają świetnie bez żadnych akcesoriów. Chociaż podczas ceremonii zaślubin, zmieniła się dramatycznie, zbierając włosy w kok, jednocześnie otwierając twarz i czoło.

Młode dziewczyny ciągle biegają do fryzjera ze zdjęciami piosenkarza wyrzeźbionymi z wielu magazynów o modzie i proszą mistrzów o zrobienie czegoś podobnego włosom. Ale większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że zdjęcie fryzury Ani Loraka nie jest niczym skomplikowanym, i że nazywa się to "wydłużoną kaskadą" z ukośnymi grzywkami. Dlatego, urocze dziewczyny, styliście łatwo jest powtórzyć takie piękno.

Jak zrobić włosy jak Ani Lorak?

Praktycznie każda dziewczyna, która ma te same długie, grube włosy, może, przy niewielkim wysiłku, sprawić, że jej włosy wyglądają jak u Ani Lorak. Pierwszą rzeczą, jakiej potrzebujesz, to poprosić mistrza w salonie, aby zrobił ci fryzurę "wydłużoną kaskadą". Jeśli masz rzadkie włosy, nie powinieneś się denerwować, dziś łatwo je naprawić - możesz łatwo wyhodować włosy, nadając im przepych, jak piosenkarz. Powinieneś również zwrócić uwagę na grzywkę, która powinna być ukośna. Ale taki huk, by stawić czoła nie każdej dziewczynie. Jeśli masz okrągłą lub owalną twarz, to nie masz się czym martwić, a właściciele trójkątnej lub kwadratowej twarzy powinni skonsultować się z mistrzem stylisty. Zanim pójdziesz do fryzjera, powinieneś również rozważyć niektóre z niuansów. Istnieje kilka wersji kaskady strzyżenia: od korzeni włosów, od środka pasm i na końcach. Również ta fryzura jest jak ostre przejście, tak gładka, płynna drabina. Jeśli wykonasz wydłużoną kaskadę z płynnym przejściem, skończysz z fryzurą Ani Lorak. Dobra stylizacja da ci większe podobieństwo do wokalisty.

Fryzury Ani Lorak - opcje ich stylizacji

Aby stworzyć nowy obraz za każdym razem, wokalistka zwraca się do stylisty, która potrafi zdziałać cudami za pomocą swoich włosów, więc nie wszystkie jej opcje stylizacji można wykonać samodzielnie. Ale na szczęście dla wielu dziewcząt każdy może powtórzyć całkiem sporo metod stylizacji włosów. Piosenkarz bardzo często pojawia się z prostymi włosami, lekko uniesionymi do korzeni. Aby uzyskać taki efekt, należy nałożyć piankę lub pianę na lekko wilgotne włosy, unieść ją przy pomocy suszarki do włosów i grzebienia i dokładnie wysuszyć. Aby utworzyć fale, należy użyć lokówek lub curlingu. Im mniejsza średnica lokówek, tym mniej loków i włosów będzie wyglądało na krótsze.

Fryzury Ani Lorak zawsze zaskakują, a na ostatnim koncercie piosenkarz nie robił żadnych wyjątków. Aktorka weszła na scenę z dość krótkimi włosami. Były to starannie ułożone, duże loki. Aby stworzyć taką fryzurę, musisz unieść każdy kosmyk włosów i przypiąć niewidoczny u nasady, pozostawiając koniec długości, którego potrzebujesz. Jedyne zastrzeżenie jest trudne bez fryzjera, ale większość dziewcząt ma prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze przyjdą z pomocą.

Fryzura Ani Lorak 1Ani Lorak Hair Style 2Ani Lorac hairdo 3
Fryzura Ani Lorac 9fryzura ani lorak 5fryzura ani lorak 6
fryzura ani lorak 7Ani Lorac hairdo 8Ani lorac fryzura 4