Dwudziestopięcioletnia aktorka Polina Maximova rozpoczęła swoją twórczą karierę w 2008 roku jako student słynnej Shchepkin (Shchepkin Higher Theatre School). Ale stało się znane szerokiej publiczności zaledwie dwa lata temu dzięki roli Lely w serialu młodzieżowym "Deffchonki", emitowanym w jednym z rosyjskich kanałów telewizyjnych. W tym samym czasie piękno pokonało męską publiczność, zagrywając w erotycznej sesji zdjęciowej popularnego magazynu Maxim. Widz jest przyzwyczajony do obrazu ekranowego przedstawiającego dziewczynę o uroczej blondie ze stylową stylizacją i jasnym makijażem. Czy Polina Maximova naprawdę wygląda imponująco w życiu codziennym, bez profesjonalnego makijażu i stylizacji? Zrozummy to!

Polina Maksimova bez makijażu 1Polina Maksimova bez makijażu 2Polina Maksimova bez makijażu 3
Życie poza obiektywem

Młoda aktorka jest fanem sieci społecznościowych. Tam można zobaczyć zdjęcie Poliny Maximov bez makijażu, które dziewczyna umieszcza z godną pozazdroszczenia regularnością. Oczywiście, ona należy do fanów selfie ponieważ dokładnie takie zdjęcia są pełne jej strony. Niepomalowana Polina Maximova jest tak dobra, jak jej obrazy na ekranie. Oczywiście, bez kosmetyków, Polina Maximova nie wygląda tak jasno, ale nie musi przyjmować naturalnego piękna. Wszystkie te same blond włosy, słodki uśmiech i oczy z błyszczącym zapałem - dziewczyna jest naprawdę piękna. Widać, że w życiu codziennym woli makijaż w naturalnych kolorach, podkreślając tylko usta z niewielką ilością blasku i rzęs z czarnym tuszem.

Polina Maximova nie ukrywa swoich tajemnic urody przed wielbicielami. Uderzającym tego dowodem jest zdjęcie wykonane na siłowni. Pływanie w basenie i maszynach sercowo-naczyniowych - te fizyczne obciążenia, które uważa za najbardziej skuteczne dla siebie. Aktorka nie opisuje niuansów swojego jedzenia, ale oczywiste jest, że powstrzymuje się od jedzenia. Ponadto dzień zaczyna się od szklanki ciepłej wody, w której dodaje kilka kropel świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Szczupłość jej sylwetki, a nawet koloryt skóry świadczą o tym, że te procedury naprawdę "działają".

Tajemnice piękna Poliny Maximova leżą w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. W jednym z wywiadów dziewczyna powiedziała, że ​​przygotowuje kostki lodu z wywaru z rumianku i pietruszki, a rano wycierała twarz. Najwyraźniej aktorka w ten sposób maskuje piegi. Cokolwiek to było, ale wygląda bardzo atrakcyjnie. A nasz wybór zdjęć jest tego dowodem.

Polina Maximova bez makijażu 4Polina Maximova bez makijażu 5Polina Maximova bez makijażu 6
Polina Maximova bez makijażu 7Polina Maximova bez makijażu 8Polina Maximova bez makijażu 9
Polina Maximova bez makijażu 10Polina Maximova bez makijażu 11Polina Maksimova bez makijażu 12