Polina Subbotina to dwudziestoczteroletnia dziewczyna, która bierze udział w programie "Bach-2" na kanale TNT, który jest dość popularny wśród rosyjskich i ukraińskich widzów. Urodziła się w Jekaterynburgu, ale ostatnio mieszkała w Tajlandii, gdzie pracowała z powodzeniem. Na wystawie Polina kompletnie przypadkowo zdecydowała się przetestować los i wziąć udział w castingu. I oczywiście cała publiczność cieszyła się, że jej szczęście w tej sprawie się uśmiechnęło. Ta dziewczyna udało się pokonać urok, piękno i pewność siebie wielu widzów, a także uzyskać pierwszy pocałunek od Maxima Czerniawskiego w serialu. Oprócz atrakcyjnego wyglądu i ducha walki, Polina przyciągnęła uwagę widzów swoim niezwykłym tatuażem. Omówmy bardziej szczegółowo, jak Polina Subbotina ma na plecach tatuaż, jaka jest jej historia i jakie tatuaże nadal planuje.

Polina Subbotina Tattoo

Żaden z widzów programu "The Bachelor" nie mógł nie zauważyć tatuażu Polina Subbotina. Nawet jeśli wcześniej nie zwracałeś szczególnej uwagi na przedstawienie, to przynajmniej podczas pierwszego spotkania z Maximem nie można było nie zwrócić uwagi na dość dużą figurę na grzbiecie. Ten tatuaż skrzydeł Polina Subbotina powrócił w siedemnaście lat. Jak opowiadała w jednym z wywiadów, skrzydła nie były tak duże, ale je stworzyła, nagle pojawiły się posłuszeństwa polina sobota tatuaż 1 pośpiech. Dziewczyna miała nadzieję, że jej matka nawet nie zauważy tatuaży, ale czujności matki nie można było ominąć - zobaczyła skrzydła dzień po ich wykonaniu.

Wtedy mama zbeształa Polinę za takie bzdury, ale dziewczyna lubiła jej tatuaż, oczywiście. Później jeszcze się zwiększył. Subbotina milczała w wywiadzie o tym, co te skrzydła symbolizują, ale nietrudno zgadnąć, ponieważ skrzydła są wewnętrzną wolnością i pogardą dla zwykłych reguł, które trzymają się za ręce. Nie można się nie zgodzić z faktem, że tatuaż jest idealny dla dziewczynki i odpowiada jej postaci.

Dodatkowo, po udziale w koncercie, Polina Subbotina chce zrobić tatuaż na ramieniu w postaci róży. Powiedziała, że ​​ten tatuaż będzie oznaczał ten fascynujący i niezapomniany okres jej życia. Warto zauważyć, że róża jest symbol miłości , więc z tego możemy wywnioskować, że na wystawie dziewczyna zdobyła pewne doświadczenie dla siebie, dotyczące być może tego uczucia. Ale jest zbyt wcześnie, aby tworzyć jakiekolwiek teorie, ponieważ Polina rzadko komentowała swój planowany tatuaż.