Suknię Poliny Gagarina na Eurowizji 2015 można słusznie nazwać prawdziwym dziełem sztuki. Suknia piosenkarki, która wbrew prognozom bukmacherów zajęła drugie miejsce w słynnym konkursie piosenki europejskiej, podkreślając naturalne piękno i delikatność wykonawcy.

Sukienka Poliny Gagariny na Eurowizji 2015 - śnieżnobiałe piękno

Wybór sukienki na Eurowizję Polina Gagarina był długim, a raczej długim, procesem poszukiwania projektanta, który mógłby stworzyć prawdziwe arcydzieło. Rola tego twórcy się spełniła projektant mody Alexander Terekhov któremu udało się zdobyć sławę w branży mody, tworząc wspaniałe stroje dla gwiezdnej elity. Jego sukienki są zawsze wyjątkowe i niezwykłe, a Terekhov stara się wnieść coś nowego do swojej pracy.

Strój Poliny Gagarina dla Eurowizji wyróżniał się również tym, że w jej kreacji wzięli udział projektanci i graficy komputerowi. "Białe morze" - można więc nazwać suknię, w której piosenkarka wydawała się unosić na scenie. Jak pomyślał projektant oświetlenia Al Gordon, promienie światła odbijały się na całym długim i szerokim pociągu sukni, podczas gdy sama Polina wyglądała jak wróżka.

Wizerunek Poliny Gagarina dla Eurowizji nie mógł pozostawić europejskich widzów obojętnym. Krucha, delikatna dziewczyna w bajecznej białej sukience, wykonująca piosenkę świata, tak jak ją nazywała wokalistka, uderzyła prawie we wszystkie kraje swoim głosem i szczerym wykonaniem.

Jakie było wspomnienie ubioru Poliny Gagariny na Eurowizji 2015?

Sukienka Poliny Gagariny na Eurowizji 2015 bez przesady można nazwać najbardziej pamiętnym strojem z ostatnich zawodów. Sukces, jak wiadomo, składa się z kilku komponentów, z których obraz zajmuje jedno z czołowych miejsc. Biorąc pod uwagę strój rosyjskiego zawodnika w szczegółach, należy zauważyć:

  • trójkątny dekolt podkreślający kruchość dziewczyny;
  • lakonizm, objawiający się brakiem jakichkolwiek dodatkowych szczegółów;
  • kolor biały, korzystnie podkreślający naturalne piękno Poliny Gagarina;
  • nietuzinkowe spódnice z długimi pociągami, jak płótno, i wypełniły prawie całą scenę;
  • obecność lekkiej grafiki.
Polina Gagarina Eurowizji 2015 dress1polina gagarina eurovision 2015 dress2polina gagarina eurovision 2015 dress3
polina gagarina eurovision 2015 dress4polina gagarina eurovision 2015 dress5polina gagarina eurovision 2015 dress6