" Moje brwi - to coś, czego nigdy się nie zmienię w sobie " - powiedziała niegdyś słynna hollywoodzka piękność Lily Collins, która pojawiła się niedawno w romantycznym filmie "With Love, Rosie". Właścicielka szykownego wyglądu słynie nie tylko ze swoich umiejętności aktorskich, ale także z naturalnego piękna, któremu zazdrości wiele osób.

Tajemnice piękna Lily Collins

Aktorka ma wielu fanów na całym świecie. Niektórzy są tak chętni do naśladowania jej, że nawet uciekają się do rozszerzenia brwi. Najciekawsze jest to, że Lily sama nie uważa, że ​​jest to jej "atrakcja". Poza tym jej grube brwi wydają się zbyt nieuprzejme i niewymowne. Mimo to nadal zachwyca fanów niesamowitym makijażem i czarującym uśmiechem.

Jeśli chodzi o opiekę nad brwiami, gwiazda filmowa "The Cannon of Death: City of Bones" twierdzi, że nigdy nie uciekała się do tatuaż i tak dalej. Jedyne, co robi codziennie, to czesanie ich. W takim przypadku pędzel smaruje w specjalnym roztworze do brwi. Gdy nie jest pod ręką, wykorzystuje glicerynę lub oliwę z oliwek. Jeśli mówimy bardziej szczegółowo o wyborze pędzla, może to być zwykłe spod tuszu do rzęs dla rzęs lub ołówek do tego celu, na końcu którego szczotka jest ustalona. Żadnych więcej procedur, jak zapewnia gwiazda początkowa, ona tego nie robi. Takie gęste piękno, jakie dostała od natury.

Czytaj także
  • Lily Collins udekorowała okładkę Shape
  • Kristen Stewart, Keanu Reeves, Elijah Wood i inni na festiwalu filmowym Sundance-2017
  • Lily Collins i Jamie Campbell

Jak zrobić brwi jak Lily Collins?

Jeśli nie możesz pochwalić się krzaczastymi brwiami, ważne jest, aby odpowiednio się nimi opiekować. Przynajmniej raz w tygodniu zaleca się nałożyć na nie maskę lub zastosować kompres.

Lily Collins wie, jak podkreślić piękno szerokich brwi - za pomocą makijażu. Jeśli jest to wymagane ze względu na wygląd, ich linia powinna być podkreślona solidnym ołówkiem. Ponadto lepiej jest stosować dwa odcienie: jeden, który jest lżejszy, powinien być nakładany na zewnętrzne końcówki.

Collins brwi lily1 brwi lilia collins2 brwi wylewały colline3
brwi przebiły collinsy4Collins wylał brwiCollins wylał brwi
Collins wylał brwiBrwi przebiły collins8brwi lilia collins9