Bez makijażu szokująca artystka Marilyn Manson nie wychodzi z niczego. Bez względu na to, jak wspaniała jest ta maska, na twarzy jest człowiek ze smutkiem. I niech nie nazywa się go najseksowniejszym i najbardziej atrakcyjnym reprezentantem silnej połowy ludzkości, w Hollywood od dawna był gorącym mężem, na miłosnej liście, której są imiona najpiękniejszych kobiet gwiazd.

Obraz Marilyn Manson na scenie

Jego pojawienie się - największe jest prawdziwe wyzwanie dla społeczeństwa. Manson to legenda nowoczesnego rocka industrialnego. To wszystko okropne: od pseudonimu, który składa się z nazwisk masowego mordercy i gwiazdy filmowej, aż do nazwy piosenek. I nawet kiedy wielka i okropna Marilyn usunęła wszystkie zęby, wprowadzając na ich miejsce przerażające protezy platyny, fani piszczyli z radości. Wszakże to uczucie, gdy w jednej z jego postaci krew staje się zimna w żyłach, wielu jej wielbicieli uwielbia.

Wszyscy krytycy muzyczni jednogłośnie deklarują, że jego wizerunek, w tym makijaż Marilyn Manson, jest uderzeniem w obliczu publicznego gustu.

Marilyn Manson w zwykłym życiu

Nie mogę uwierzyć, że fraza "Wierzę w miłość i jestem pewna, że ​​przez to uczucie można pokonać każdą nienawiść" należy do Briana Hugha Warnera, Marilyn Manson w życiu codziennym. Najbardziej zdumiewające jest to, że po zdjęciu maski superstar antychrysta widzimy zwykłego przystojnego, przystojnego mężczyznę.

Ci, którzy znają dzieciństwo i młodość śpiewaczki, nie zastanawiają się, dlaczego artysta ma tak okropny obraz. Ta maska ​​pomaga mu zapomnieć o przeszłości, o tym Brianie, który zawsze był urażony, który był syn matki i nigdy nie mógł się obronić. Marilyn Manson - to drugie "ja" Briana Warnera, który, zdejmując swój makijaż, zastraszający kombinezon, staje się samodzielnym człowiekiem, w wolnym czasie z czytelnymi dziełami Nietzschego i Antoniego Shandora LaVeya.

Co więcej, ten człowiek na długo zanim stał się sławny, został porwany przez malarstwo. W swoich wywiadach artysta wielokrotnie stwierdzał, że nie cierpi na depresję, nigdy się nie rozpacza, a zatem zawsze ma inspirację do tworzenia, pisania muzyki i obrazów. Jeśli chodzi o temat tego ostatniego, to w większości przypadków przedstawia sceny śmierci i okaleczenia.

Czytaj także
  • Marilyn Manson prawie rozbiła fragmenty scen koncertowych
  • Kara Delevin, Courtney Love i inni w nietypowej reklamie Marc Jacobs
  • Biografia Marilyn Manson

Ponadto Marilyn Manson bez makijażu można zobaczyć nie tylko na spacerze, ale także w kinie. Jednym z ulubionych programów piosenkarki jest serial Eastbound & Down. W jednym ze swoich epizodów grał zwyczajnym kelnerem, odmawiając jednocześnie kolorowych soczewek, jasnych peruk i makijażu.

Мэрилин Мэнсон или же Брайан Уорнер Мэрилин Мэнсон без грима Мэрилин Мэнсон в сериале
Мэрилин Мэнсон без устрашающего макияжаМэрилин Мэнсон в сценическом образеМэрилин Мэнсон засветился без макияжа
Брайан Уорнер в образеустрашающий Мэрилин Мэнсонужасающий Мэрилин Мэнсон