Kate Moss jest żywym przykładem tego, że indywidualność jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. Jej wygląd nie jest do końca zgodny z ogólnie przyjętymi standardami urody, ale dzięki swojej niestandardowej i charyzmie Kate Moss słusznie nosi tytuł ikony stylu.

Obraz Kate Moss

Supermodel preferuje ubrania w stylu ulicy. Kate Moss nie śledzi ślepo trendów mody i porad projektowych, ale przede wszystkim wierzy własnym gustom przy wyborze ubrań.

W szafie Kate wszystko idealnie pasuje do grunge i styl vintage , co pozwala jej czuć się komfortowo i "swobodnie" w każdej sytuacji. Ogólnie rzecz biorąc, radzi, aby nadążyć za modnymi nowościami i trendami, a nie spędzać wiele godzin szukając modnych nowości w ubraniach i akcesoriach, ale zwracać większą uwagę na ich indywidualność i słuchać własnych opinii.

To motto Kate Moss stosuje się nawet do wieczorowych sukienek, które supermodelka również wybiera według własnego uznania. Ona głównie wybiera długie, vintage suknie wieczorowe. Jej suknia ślubna Galliano może służyć jako wzór jej gustu w strojach - rozkloszowane, krojone sukienki w stylu lat 30-tych XX wieku doskonale podkreślały kruchość jej figury, a przezroczysta, ozdobiona cekinami tkanina dawała obraz tajemniczości, tajemniczości i niekończącej się atrakcyjności.

Fryzury Kate Moss

Gwiazdy nie zmieniają zasad wolności i stylizacji oraz fryzur, preferując maksymalne naturalne. W tej chwili jej włosy są średniej długości, pocięte kaskadowo i nie wystawiają go na skomplikowaną stylizację, pozostawiając naturalną falę na ramionach. Ale krótkie fryzury również wyglądają świetnie - na przykład w 2001 r. Dzięki Kate Moss jej fryzura z bobu uzupełniona ukośnymi grzywami szybko stała się modna.

styl uliczny kate mech 1styl uliczny kate mech 2styl uliczny kate mech 3
styl uliczny kate mech 4styl ulicy kate mech 5styl uliczny kate mech 6
styl ulicy Kate Moss 7styl ulicy kate 8styl uliczny kate mech 9