Piosenkarz, prezenterka telewizyjna, aktorka, stylistka, dyrektor artystyczny numerów tanecznych. Ta dziewczyna żyje aktywnie i próbuje się w różnych rolach. Co więcej, jest bardzo piękna i seksowna, ma wspaniałe ciało i szczególny smak w ubraniach. Piękno, talent i umiarkowanie szczere stroje Zhanna Friske pomogły jej zdobyć sławę i popyt.

Styl Jeanne Friske jest dość odważny, prowokacyjny i odważny. Wie, jak właściwie podkreślić ich godność i wyglądać wspaniale. Gwiazda zawsze podąża za najnowszymi trendami mody. Victoria Beckham jest przykładem do naśladowania.

Co ubrać?

Rosyjska diwa spędza większość swojego życia w pracy i ubiera się w odpowiednie stroje. Jej obrazy sceniczne przyciągają uwagę. Są to głównie obcisłe sukienki o różnej długości, z otwartymi ramionami, ramionami, plecami i nacięciami na nogach. Ten furor wyprodukował niebieską sukienkę Zhanna Friske z teledysku do utworu "La la la". Jest niesamowicie seksowna i tylko nieznacznie zakrywa pikantne miejsca wokalisty. Ale wybrała tę opcję wyłącznie dla wideo.

Na imprezach towarzyskich Zhanna Friske woli pojawić się w białej sukience. W tym przypadku style i modele wybiera najbardziej zróżnicowane. Na dywanowych ścieżkach można było dostrzec urodę w ażurowej sukience o mini długości, szeroką sukienkę w podłodze bez paska na ramię i grekę ozdobioną kryształkami i koralikami.

Na każdy dzień

W życiu codziennym Zhanna Friske wybiera stroje w sportowym stylu i niskie buty. Nosi także luźne sukienki, koszule, kurtki, spódnice i spodnie. Nie zapomnij o akcesoriach. Uważa, że ​​każda dziewczyna powinna mieć kosztowną torbę i parę butów.

Stroje Zhanna Friske zmieniły się trochę w jej stylu, kiedy zaszła w ciążę. Przyszła matka zaczęła wybierać bardziej powściągliwe ubrania, bez głębokich wyzywających cięć i dekoltu.

Żanna Friske sukienki 1Suknie Zhanna Friske2Żanna Friske dresses3
Żanna Friske dresses4Żanna Friske dresses5Żanna Friske dresses6
Żanna Friske dresses7Żanna Friske dresses8Żanna Friske dresses9