Hollywood aktorka pochodzenia ukraińskiego Mile Kunis Od kilku lat wspinaczka po szczeblach kariery na wyżyny kina - Olympus. Jej jasny, niezapomniany wygląd, fascynująca charyzma i wybitny talent sprawiają, że dziewczyna jest co roku usuwana w kilku filmach, pozuje do modnych błyszczących okładek i kręci się w reklamie. Wielomilionowe kontrakty i światowa sława - wszystko to jest już dostępne od Mila Kunis, która niedawno świętowała 30. rocznicę.

Sekrety urody

Mila Kunis, wielokrotnie nagradzana tytułem najbardziej seksownej i pięknej dziewczyny na świecie, dokładnie monitoruje swój wygląd, przygotowując się do wydania. Jest to całkiem naturalne, ponieważ piękno ciała i twarzy to "narzędzia", ​​dzięki którym gwiazdy na ekranie telekinetycznym osiągają wyżyny w karierze. Tajemnice piękna Mila Kunis to nie tylko umiejętne wykorzystanie najlepszych kosmetyków. Oczywiście umiejętnie zarządza makijażem, o czym świadczą liczne klasy mistrzowskie w Internecie, podczas których kobiety uczą się makijażu, jak aktorka. Ale w zwykłym życiu Mila Kunis dużo więcej uwagi poświęca się zdrowemu trybowi życia. Aktorka jest stałym klientem sal sportowych. Oprócz standardowych obciążeń, Mila Kunis zajmuje się pilates. Rezultaty jej wysiłków nie są daremne - postać dziewczyny jest niezwykła. Ze względu na sprawiedliwość warto zauważyć, że okresowo brzuch i uda aktorki są zaokrąglone, ale po kilku tygodniach masa wraca do normy.

A na słońcu są plamy

Stan skóry to problem, z którym dziewczyna nieustannie się boryka. Patrząc na zdjęcie niepomalowanej Mila Kunis, widać, że skóra w strefie w kształcie litery T (czoło, nos i podbródek) jest bardzo błyszcząca z nadmiaru tłuszczu. To z powodu rodzaj skóry jest inny problem - zaczerwienienie i pryszcze. Na niektórych zdjęciach, gdzie Mila Kunis jest odciśnięta bez makijażu, nawet wiedzieć, że jest to trudne. Ostatnio paparazzi złapali gwiazdę podczas wyjścia z salonu piękności, gdzie dziewczyna wykonywała masaż twarzy. Oczywiście, w tej chwili Mila Kunis była bez grama makijażu na twarzy, wyglądała na rozluźnioną, zmęczoną. Obrazy pojawiły się w Internecie natychmiast "zarosły" tysiącami komentarzy, w których fani aktorki chronili ją przed użytkownikami, którzy pisali niepochlebne recenzje. Reakcja aktorki pozostała tajemnicą, ale nie raz, Mila Kunis stwierdziła, że ​​czuje się absolutnie pewna siebie i wygodna bez makijażu. Patrząc na liczne zdjęcia dziewczyny, na której jest odciśnięta bez makijażu, stylizacji, w zwykłych dżinsach lub sportowych spodniach, chcę jej uwierzyć.

Ale czy Mila Kunis jest tak pewna swojego naturalnego piękna? Niedawno dziewczyna podpisała kontrakt z gigantyczną firmą Gemfields, która przetwarza szmaragdy. Aktorka miała zostać nakręcona w reklamie, gdzie zgodnie z pomysłem autora musiała pojawić się przed obiektywem aparatu bez makijażu. Ku zaskoczeniu zarządu firmy dziewczyna nagle wpadła w panikę. Strzelanie było w niebezpieczeństwie, więc musieliśmy ograniczyć się do czarno-białych zdjęć i minimalnej ilości kosmetyków. W rezultacie kampania reklamowa zakończyła się sukcesem.

Przyczyna tego zachowania Hollywoodzkie piękno może być ukryte w jej zdrowiu. Pomimo właściwego odżywiania, regularnych ćwiczeń i porannego joggingu, Mila Kunis ma poważne problemy ze wzrokiem. Kilka lat temu jedno z jej oczu było prawie ślepe. Wizja została uratowana podczas operacji, ale nadal widzimy jej konsekwencje - oczy aktorki różnią się kolorem - jedna zielona, ​​druga to jasnobrązowa.

mila kunis bez makijażu 1mila kunis bez makijażu 2mila kunis bez makijażu 3
mila kunis bez makijażu 4mila kunis bez makijażu 5mila kunis bez makijażu 6
mila kunis bez makijażu 7mila kunis bez makijażu 8mila kunis bez makijażu 9