W 2011 roku magazyn Maxim nazwał gorące setki najseksowniejszych dziewczyn na świecie, gdzie gwiazda Interstellar Anne Hathaway zajęła zaszczytne siódme miejsce. Oto jak magazyn Maxim skomentował swój wybór: "Miejmy nadzieję, że koniec świata nie nadejdzie w 2012 roku." Naprawdę chciałbym zobaczyć Anne jako "kobietę-kotkę" w nowym filmie Christophera Nolana "The Resurrection of the Dark Knight".

Wprowadzenie Anne Hathaway do Maxim Magazine

W odległej 1996, 14-letnia Ann brała udział w teatralnej produkcji "Gigi" - o dziewczynie, która nagle stała się dorosła. Jednak wtedy Anne była tylko częścią chóru, a podczas "strzelaniny" głównego bohatera produkcji magazynu Maxim, prawie nie była widoczna z powodu scenerii. Być może był to jednak pewien znak, że pewnego dnia pierwsza aktorka stanie się gwiazdą filmową i zdobędzie więcej niż jednego znanego na całym świecie fotografa.

Anne Hathaway Photoshoot

Wiele lat później Anne Hathaway wciąż przychodziła do rezydencji Maxima, ale, co prawda, na sesję zdjęciową do innego magazynu - niezrównany Mario Testino nakręcił ją dla francuskiego Vogue'a.

Nie bojąc się kina w kinie, aktorki o delikatnych rysach, dziś cieszy się ogromną popularnością wśród znanych magazynów modowych. Uwodzicielska (ale bardzo czysta) sesja zdjęciowa w brytyjskim GQ (2010), gdzie oprócz zdjęć, szczery wywiad z aktorką o pocałunkach na planie. Dwie wyrafinowane sesje zdjęciowe w Harper's Bazaar (2013 i 2014) oraz wywiady na temat odwagi, seksualności i odmowy wegetarianizmu w Interstellar.

Jak Ann Hathaway dotarła do Maxima?

Anne Hathaway to piękna kobieta o naturalnej piersi trzeciej wielkości. Ma coś do pokazania, a ona o tym wie. Aktorka nie boi się nagrać (ale w granicach oczywiście) w filmie, odważnie wycofana w uwodzicielskich sesjach zdjęciowych. I, oczywiście, nie mogła znaleźć się w pierwszej dziesiątce najseksowniejsze kobiety na świecie .

Czytaj także
  • Zoe Saldana, Anne Hathaway, Uma Thurman, Julianne Moore i Hilary Duff wsparli Time's Up w domu
  • Tenisistka Maria Sharapova zadebiutuje w filmie
  • Ocena "zadowalająca": Donald Trump na gwiaździste divy

Nie działała dla magazynu Maxim, ale udało jej się w to wciągnąć. A kto wie, może pewnego dnia aktorka z dość charakterystycznym i barwnym wyglądem Anne Hathaway wróci do studia Maxima, by zrobić kolejną wspaniałą sesję zdjęciową dla radości fanów.

Утонченная Энн Хэтэуэй Озорная Энн Хэтэуэй Энн Хэтэуэй в роли женщины-кошки
Небрежный образ Энн Хэтэуэй дл InStyleУтонченная Энн Хэтэуэй для Harper's BazaarЭнн Хэтэуэй для Vogue US
Энн Хэтэуэй для журнала Elle UKЭнн Хэтэуэй не боится экспериментировать с внешним видомЭнн Хэтэуэй есть что показать