Piękny, kryty strój kąpielowy może nie tylko ukryć wady figur, ale także uwydatnić jego zalety, a także sprawić, że będziesz wyglądać jasno i niesamowicie na plaży lub w basenie. W tym roku modne kryte stroje kąpielowe stały się szczególnie popularne i zajęły godne miejsce w szafach i walizkach wielu dziewczynek.

Zamknięte stroje kąpielowe 2016 - aktualne trendy

Przygotowując się do sezonu pływackiego, należy zwrócić szczególną uwagę na takie stroje kąpielowe:

  1. Monokini - lekka wersja trykota. Można go nazwać hybrydą osobnego i zamkniętego kostiumu kąpielowego - wszystko, co jest potrzebne, ukryte jest pod tkaniną, ale jednocześnie większość ciała pozostaje otwarta. Ten model pasuje do smukłych, sprawnych dziewczyn.
  2. Zamknięte stroje kąpielowe damskie z głębokim trójkątnym dekoltem , zaprojektowane w celu zademonstrowania uwodzicielskiego kształtu dekoltu. Doskonale siedzą na dziewczynach z małym i średnim biustem. Wygląda niesamowicie na taki strój kąpielowy z wysokimi wycięciami na biodrach.
  3. Stroje kąpielowe z nacięciami po bokach , na brzuchu, które można ozdobić sznurowaniem lub udrapowane cienką tkaniną, doskonale nadają się dla kobiet mody, które starają się, aby ich sylwetka wyglądała na bardziej szczupłą. Najbardziej seksowny kryty strój kąpielowy, który możesz kupić - to niewątpliwie strój kąpielowy z dzianiny - trend nadchodzącego sezonu. Jeśli kwestionujesz jego praktyczność, robisz to na próżno - nowoczesne materiały pomagają temu ubraniu dobrze siedzieć na sylwetce i być noszonym przez długi czas. Taki strój kąpielowy można kupić w sklepie, zamówić u znajomego rzemieślnika lub samodzielnie.
  4. Sportowe kryte stroje kąpielowe są również pożądane, i to nie tylko wśród osób, które decydują się na kąpiel w basenie, ale także dla tych dziewcząt, które preferują aktywne treningi na świeżym powietrzu. Różnią się od zwykłego, bardziej zamkniętego gorsetu i majtek.
  5. Zamknięte stroje kąpielowe dla pełnych dam w 2016 roku prezentowane są z ciekawymi opcjami w postaci sukienki. W tym stroju możesz łatwo ukryć wady postaci i podkreślić oczywiste zalety, na przykład wspaniały biust.

Kolory i wystrój strojów kąpielowych 2016

Wybór kolorów strojów kąpielowych w tym sezonie jest naprawdę bogaty. Pastelowe kolory pozostają faworytami - takie stroje kąpielowe, nawiasem mówiąc, są doskonale łączone z innymi letnimi ubraniami. Miłośnicy jasnych rzeczy mogą pozwolić sobie na bogaty bordowy, różowy lub czerwony strój kąpielowy. Niezmiennie modny i wszechstronny czarny kostium kąpielowy. Modne stroje kąpielowe zdobione tego lata będą miały frędzle, falbany, sznurowanie.

zamknięte stroje kąpielowe 2016 1zamknięte stroje kąpielowe 2016 2zamknięte stroje kąpielowe 2016 3
zamknięte stroje kąpielowe 2016 4zamknięte stroje kąpielowe 2016 5zamknięte stroje kąpielowe 2016 6
zamknięte stroje kąpielowe 2016 7zamknięte stroje kąpielowe 2016 8zamknięte stroje kąpielowe 2016 9