Francuska marka Crea Concept jest dość młoda: nie skończyła jeszcze 10 lat. Ale zespół francuskich projektantów może już pochwalić się ich zasłużoną popularnością. Ubrania Crea Concept wyróżniają się subtelnym połączeniem francuskiego uroku i oryginalnego kroju. Wielu projektantów francuskiej marki ma wykształcenie architektury, więc wszystkie modele Crea Concept charakteryzują się złożonym, prawie niewiarygodnym szlifem.

Sukienki Crea Concept

Crea Concept w nowym sezonie wiosna-lato 2013 skupiła swoją uwagę na lekkich sukienkach, tunikach i pelerynie. Wszystkie modele są łatwe i swobodne.

Kapki i lekkie bluzki z najnowszej kolekcji Crea Concept będą wspaniałym dodatkiem do stroju biurowego. Podnieś spódnicę do kolana koloru piasku i tej samej peleryny z cienkimi sznurkami. Różnorodne bluzki, koszule, jedwabne topy bez rękawów i ze stójką, będziesz mieć nowy strój na każdy dzień.

Lekkie sukienki można nosić także w biurze, ponieważ są dość uniwersalne. Z zamkniętymi butami lub łodziami - to świetna opcja ubrania biznesowe dla kobiet . A jeśli wybierzesz lekkie sandały na sukienkę, dostaniesz wspaniały strój do chodzenia. Bardzo interesującą opcją są sukienki z tkaniną, która w strefie dekoltowej jest skręcona w ciasne rurki i ozdobiona zgrabnymi fałdami na rękawach. Ukryj mały problem z postacią w biodrach, aby pomóc ubrać strój z szarego koloru "dzwonek". Dopasowany top podkreśli szczupłość, a pełna spódnica ukryje pełnię bioder.

Oryginał wygląda jak prosta sukienka tuż poniżej kolan z asymetrycznym dołem. Stójka gładko przechodzi w tkaninę swobodnie opadającą falami. Projektanci stworzyli także sukienki w kolorze białym. Pozwala to łączyć go z różnymi kolorami, ale najlepiej nie używać szorstkich odcieni i zwracać uwagę na bardziej matowy, wyciszony. Skóra lakierowana będzie wyglądać bardzo korzystnie w tej sukience. A właściciel sukienki będzie wyglądał olśniewająco.

Kolejną atrakcją kolekcji Crea Concept 2013 była sukienka - sukienkę z paskami. Delikatna tkanina opada zgrabnymi fałdami. Ta sukienka jest dość prosta, ale wygląda niesamowicie. Może chwycić pasek w talii i możesz go zostawić za darmo. Wybierając stylowe akcesoria, możesz stworzyć niepowtarzalny obraz.

Crea Concept 1Crea Concept 2Crea Concept 3
Crea Concept 4Crea Concept 5Crea Concept 6
Crea Concept 7Crea Concept 8Crea Concept 9