Moda, jak wiesz, uwielbia cykliczność. Nic więc dziwnego, że trendy ubiegłego wieku, a mianowicie lata 70. XX wieku, występują głównie w modzie jesieni 2014 roku. W kolekcjach zaawansowanych domów mody w Europie i na świecie dwa wątki czytane są z czerwoną nitką: hipisi i rock-and-roll.

Główne trendy w modzie jesieni 2014

Główną cechą wyróżniającą rzeczy prezentowane na wystawach jest konstruktywizm. Aby stworzyć obraz mody , dziewczyna powinna zwracać uwagę na geometryczne, jasne, zwięzłe formy i ostre linie w ubraniach. Moda damska jesienią 2014 r. Jest pełna nie delikatnych, kobiecych wizerunków, ale, przeciwnie, bardziej funkcjonalnych, wygodnych obrazów w stylu uniseks.

Warto zauważyć, że w tym roku kobieta może wybierać z różnorodnych obrazów i stylów, z tak wielostronnej palety prezentowanych modeli. Moda jesiennego 2014 dla kobiet jest zarówno stylem militarnym, jak i kontrastowym stylem barokowym i etnicznym.

Najnowsze stroje jesieni 2014 to różnorodność strojów wykonanych w indyjskich i meksykańskich motywach, a także motywy ludów Azji Środkowej.

Główny paradoks trendów mody tej jesieni - widoczna taniość tkaniny. W nurcie rzeczy z niepomalowanych i surowych tkanin naturalnych.

Na czele produktów z futra. Na przykład odpowiednie będzie futro z długą drzemką. Ponadto, oryginalny nadruk na futrzanym ubraniu (na przykład futro, malowane różnymi wzorami) jest bardzo podziwiany. Jeśli chodzi o długość, jest to albo ultra-maxi, albo bardzo krótka kurtka futrzana.

Jeśli chodzi o zakres kolorów, kolory będą czarno-białe, a także ich kombinacja. Rzeczywiste odbitki, takie jak etniczne, kwiatowe, a także obraz różnych zjawisk przyrodniczych: pękanie minerałów, granit, kamienie półszlachetne.

Jesień i buty w modzie 2014

Aby stworzyć jasny i pełny obraz, musisz mieć możliwość wyboru odpowiednich butów. Tej jesieni nie da się obejść bez botków i jest niezwykle długa (do połowy uda). Buty te powinny być wykonane z zamszu w różnych kolorach. Konieczne będzie sznurowanie w formie dekoru.

Ponadto trendy będą miały buty z otwartym noskiem. Pożądane są również jasne kolory.

Ogólnie rzecz biorąc, moda na dziewczyny jesieni 2014 roku charakteryzuje się prostotą, wszechstronnością i funkcjonalnością. Każda dziewczyna i kobieta będą mogli odebrać dla niej dokładnie to, co jest potrzebne i odpowiednie dla niej, a jednocześnie wyglądać modnie i stylowo.

Co jest modne jesienią 2014 roku 1co jest modne jesienią 2014 roku 2co jest modne jesienią 2014 roku 3
Co jest modne jesienią 2014 roku 4co jest modne jesienią 2014 roku 5co jest modne jesienią 2014 roku 6
co jest modne jesienią 2014 roku 7co jest modne jesienią 2014 roku 8co jest modne jesienią 2014 roku 9