W pewien magiczny sposób dziewczyna, która próbowała na górze i spódnicy z wysoką talią, wydaje się szczuplejsza, jej postawa staje się prosta, a jej wdzięczny chód. Ponadto połączenie to jest uważane za bardzo modne w 2015 roku.

Modne połączenie - spódnica z topem

Spódnica z topem 2015 to kompletnie uniwersalny zestaw, w którym surowa dama może bezpiecznie iść do pracy w biurze, pod warunkiem, że długość topu, przykrywa talię i klasyczne sandały na cienkiej szpilce do włosów. Jeśli dokonasz drobnych poprawek obrazu, nosząc top z odważnym wzorem i buty sneakers na wysokiej platformie - młoda dama, bez wątpienia, będzie gwiazdą każdej modnej imprezie młodzieżowej.

Dla tych, którzy nie lubią szukać kombinacji i wybierać górną i dolną w zależności od harmonii kolorów, bardziej odpowiedni jest kostium z spódnicą i topem 2015, ponieważ w rzeczywistości jest to całkowicie gotowe rozwiązanie dla konkretnego obrazu. Takie garnitury są dziś bardzo popularne, a szeroka gama kolorów pozwala fashionistom znaleźć opcję na każdą okazję. W tym samym czasie nie tylko monotonia występuje w tym trendzie, ale także nietypowe wzory o złożonej geometrii.

Krótkie górne opcje

W 2015 roku na pokazach znanych projektantów na światowych wybiegach zademonstrowano krótki top i spódnicę, dzięki czemu udało się zidentyfikować kilka głównych trendów dotyczących głównie stylów bluzek, które prezentowane są w takich opcjach jak:

  • topowy gorset - skrócona, obcisła sylwetka lub jak nazywa się uprawa, bardziej odpowiednia do spektakularnych występów. Z tego powodu wiele obcych gwiazd na stronach błyszczących czasopism pojawia się właśnie w połączeniu długiej spódnicy i topu;
  • górna rura lub bando jest reprezentowana przez tak zwany "bandaż", który nie ma ramiączek;
  • top z rękawami ;
  • Top z odkrytymi ramionami .

Zestaw ten jest idealny dla stylowych, śmiałych, pewnych siebie dziewcząt, które są przyzwyczajone do uwagi innych.

top i spódnica z wysokim stanem 2015 1top z wysokim stanem i spódnica 2015 2top z wysokim stanem i spódnica 2015 3
top z wysokim stanem i spódnica 2015 4top i spódnica z wysokim stanem 2015 5top z wysokim stanem i spódnica 2015 6
top z wysokim stanem i spódnica 2015 7top z wysokim stanem i spódnica 2015 8top z wysokim stanem i spódnica 2015 9