Wiele dziewcząt o niskim wzroście marzy o tym, by być nieco wyżej. W końcu uważa się, że wysoka, szczupła dziewczyna jest prawdziwym standardem piękna. W rzeczywistości gusta są różne. Ktoś polubi dziecko o wysokości 155-160 cm, a ktoś będzie podziwiać piękno z dwumetrowym wzrostem. I są tacy ludzie na świecie. Uderzającym tego przykładem jest najwyższy model z Australii - Eva.

Eva - najwyższy model na świecie

Ze względu na swój wzrost (a on nie jest ani mały, ani mały) centymetrów) dziewczyna otrzymała niezwykły przydomek Beibzill. W tłumaczeniu na język rosyjski oznacza "Baby Godzilla".

Eva ma nie tylko najwyższy wzrost, ale także luksusową figurę. Być może to piękno naprawdę warto docenić, bo nawet na różne sesje zdjęciowe i pokazy, ubrania i bielizna dla dziewczynki uszyte są specjalnie na zamówienie.

Uważa się, że mężczyźni są zawstydzeni, aby być obok wysokiej dziewczyny. Ale taki kompleks nie obejmuje wszystkich członków silniejszego seksu. Wielu z nich zwraca szczególną uwagę na najwyższy model na świecie. Piszą jej listy, a nawet wiersze.

Dziewczyna najwyraźniej czuje się dobrze w swoim ciele. Ma 32 lata i wygląda cudownie. Niedawno zagrała w interesującej sesji zdjęciowej z modelem dziewczyny o wysokości 162 centymetrów. Różnica w rozwoju jest niesamowita, ale każda z dziewcząt jest piękna na swój sposób.

Najwyższe dziewczęce modele

Modelarstwo słynie z bardzo wysokich dziewcząt. Ale wśród nich są takie modele, których wzrost zaskakuje nawet ludzi przyzwyczajonych do pracy z wysokimi pięknościami.

Wśród nich jest 23-letnia rosyjska modelka Irina Kulikova. Ma 182 centymetry wzrostu. Jej harmonię Irina podkreśla z mocnymi czarnymi rajstopami i krótkimi dżinsowymi spodenkami lub sukienkami.

Również najwyższe są inne modelki, których wzrost przekracza 180 centymetrów. To jest Carly Kloss , Gisele Bundchen, Abby Lee Kershaw, Constance Jablonski.

Najwyższy model 1Najwyższy model 2Najwyższy model 3
Najwyższy model 4Najwyższy model 5Najwyższy model 6
Najwyższy model 7Najwyższy model 8Najwyższy model 9