Od 16 października 2015 roku świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 pod nazwą "Chanel Rouge Noir Holiday Collection 2015-2016" stała się dostępna w sklepach w Azji i Rosji. Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim nowościom oferowanym przez markę.

Historia kolekcji świątecznej Chanel Makeup 2015-2016

Kolekcje poświęcone świętom Bożego Narodzenia i Nowego Roku pojawiają się w sprzedaży około dwóch miesięcy przed świętem. Pokazują, jak idealna kobieta widzi stylistów w domu prowadzonych przez błyskotliwego projektanta mody Karl Lagerfeld w nadchodzącym sezonie. Takie zestawy kosmetyków dekoracyjnych nadają się do tworzenia makijażu wakacyjnego, więc większość z nich jest wyposażona w genialne wykończenia i migotające efekty.

Świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2015-2016 w tym roku poświęcona jest rocznicy kultowego odcienia lakieru do paznokci Rouge Noir, który kończy 20 lat. W latach 80-tych modele często wychodziły na podium bez przemyślanego manicure, a często po prostu z pomalowanymi paznokciami. Na jednym z pokazów projektanci postanowili odcień paznokci modeli za pomocą flamastra o bogatym burgundowo-brązowym odcieniu. Wyjdź z modeli z tym "manicure" wyprodukował efekt bomby, która eksplodowała. Szukali poszukiwani trendettery i nie znaleźli na półkach odpowiedniego odcienia lakieru. W odpowiedzi na zapotrzebowanie wyprodukowano pierwszą serię lakierów Chanel Rouge Noir, która w końcu stała się kultowa i uzyskała status klasyki. Rzeczywiście, obraz fatalnej kobiety, femme fatale, jest prawie niemożliwy do wyobrażenia bez idealnego manicure przy użyciu lakieru w bordo-brązowym odcieniu.

Skład świątecznej kolekcji Chanel-2016

W skład kolekcji świątecznej Chanel 2016 wchodzą kosmetyki dekoracyjne, które pozwalają stworzyć pełen makijaż i przemyślany wizerunek.

Otwórz kolekcję cieni Chanel Les 4 Ombres Signe Particulier - New & Limited Edition. Jest to paleta czterech odcieni: beżowa z satynowym połyskiem Satin Beige Pink, stonowana brązowo-lila Aksamitna purpura, brązowo-czerwona Black Red i złote szafranowe złoto. Nawiasem mówiąc, bez złotej kartki, ani jedna noworoczna kolekcja ostatnich lat nie została ukończona. I w tym roku kropla złota jest zamknięta w tym ostatnim cieniu z palety, a także w okularze.

Ogółem, w limitowanej kolekcji, dwa odcienie kredek do oczu: ten sam złoty Chanel Le Crayon Yeux Precision Eye Definer - edycja limitowana i bordowa czerń, odzwierciedlający kolor lakieru, wokół którego jest zbudowana cała kolekcja, Chanel Le Crayon Khol Intense Ołówek - edycja limitowana .

Paleta zawiera także cień zakreślacza. Są one nazywane Chanel Joues Contraste Lumiere Highlighting Blush - edycja limitowana i mają odcienie brzoskwiniowo-beżowe. Co więcej, są one oczywiście przeznaczone do użycia jako hylaiter , ponieważ mają dość intensywny blask i nadają skórze delikatny blask.

Zawarte w kolekcji świątecznej i kremowe, o tej samej nazwie z lakierem do znaków - 857 Rouge Noir. Cienie nazywane są Chanel Illusion D'Ombre Long Wear Luminous Eyeshadow.

Do makijażu oczu należą także dwa warianty tuszka Chanel Le Volume de Chanel - edycja limitowana w klasycznym intensywnie czarnym (nr 90) i bardzo pięknym odcieniu czarnym i bordowym (nr 27).

Następnie pojawiają się trzy pomadki: dwie błyszczące Chanel Rouge Allure Luminous Intense Lip Colour - edycja limitowana w odcieniach różu i fioletu i czerni i czerwieni oraz jeden matowy malinowy Chanel Rouge Allure Velvet Luminous Matte Lip Color - edycja limitowana.

Możesz uzupełnić swój makijaż o jeden z dwóch glos ów tej kolekcji od Chanel: Chanel Levres Scintillantes Glossimer-Limited Edition lub dwukierunkowa szminka Chanel Rouge Double Intensite Ultra Wear Lip Colour.

I uzupełnia kolekcję świąteczną Chanel trzy narzędzia do manicure. Ten sam lakier Rouge Noir pod numerem 18, № 757 Rose Fusion i top z błyszczącymi Lame Rouge Noir.

świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 1Świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 2Świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 3
Chanel Christmas Makeup Collection 2016 4świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 5Świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 6
świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 7świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 8Świąteczna kolekcja makijażu Chanel 2016 9