Mimo tak młodego wieku brytyjski model doskonale wie, co sława świata i ogromne opłaty. Sukces uderzył w kruche piękno o stalowym charakterze po podpisaniu umowy o współpracy. Widząc kiedyś ten model na podium, nie można zapomnieć o jego ekspresji modny dom Burberry oczy, wyrzeźbiony nos i zadziwiające kreacje gęste, szerokie brwi. Nawiasem mówiąc, to kara producentów kosmetyków do pielęgnacji brwi ze względu na wzrost sprzedaży, jak dziewczyna wprowadziła do mody naturalność i naturalność. Idealne parametry Kara Delevin i jej ekstremalna pracowitość rekompensowane są śmiesznymi wybrykami na backstage i głośnymi wypowiedziami na temat szczegółów jej życia osobistego.

Nowa gwiazda na podium

"Sable", które są znakiem rozpoznawczym modelu, nie są jedyną cnotą Kara. To natychmiast zrozumiałam, gdy poznałem siedemnastoletnią Sarah Dukas, która otworzyła świat supermodelce Kate Moss . Stosunkowo małe dla wzrostu modeli, idealnej wagi, której Kara Delevin dokładnie monitoruje, a standardowe parametry modelu są dokładnie tym, czego wymagała nowoczesna branża modowa. Już rok po pierwszym kalać na pokazie w Burberry dziewczyna stała się wzorem roku, otrzymując nagrodę British Fashion Awards.

Wzrost Kara Delevin w wadze1Kara Delevin wzrost w wadze2Kara Delevin wzrost waga3
Kara Delevin wzrost waga4Kara Delevin wzrost w wadze5Kara Delevin wzrost wagi 6

Postać Kary Delevina o parametrach 80-59-87 pozwala modelowi działać jako androginizm, ale jego energia i kobiecy urok uniemożliwiają taki eksperyment. Według Sarah Douglas, Kara wypełnia całą przestrzeń wokół niej, więc nie może pozostać niezauważona. Jaki jest wzrost i waga Kara Delevin? Jeśli waga modelu jest wyjątkowo wyraźna (49 kilogramów), to w stosunku do rzeczywistego wzrostu istnieją wątpliwości. Jeśli uważasz, że dokumenty przechowywane w agencji Storm Model Management to 176 centymetrów. Według standardów modeli to nie jest tak dużo. Krążą pogłoski, że w rzeczywistości Kara znajduje się kilka centymetrów niżej, ale agencje przymykają oczy na fakt, że model "nieco wyolbrzymia".

Na podium i na stronach błyszczących czasopism widzimy Karę na różnych obrazach, ale w życiu dziewczyna woli sport i styl kezhual. Czasami można go nawet pomylić z chłopakiem, ponieważ każde z jej ubrań - dżinsy, bluzy, kolorowe czapki i trampki. Trudno sobie nawet wyobrazić, jak wielbiciel grunge'u udaje się odrodzić się w wyrafinowanej brytyjskiej księżniczce na pokazach Mulberry, a następnie pojawia się przed publicznością w formie seksualnej pantery, reklamując markę La Perla.

Sekrety urody

W jaki sposób Kara Delevin opiekuje się figurą i dba o ciało, twarz? Wygląda na to, że dziewczyna płaci za to dużo czasu, ale tak nie jest. Nature przyznało top modelowi idealną aksamitną skórę, nie podatną na wysypki, zaczerwienienia, piegi i tłuszcz. Kara wielokrotnie wspominała, że ​​nie preferuje określonych marek kosmetycznych. Jeśli zajmie się brwiami żelem Brow Gel od Anastasii Beverly Hills, wtedy krem ​​kupi ten, który wpadł mi w oko. Tak, i zapomina o regularnym składaniu podania. Kara przyznaje, że jej głównym problemem jest usunięcie makijażu. Czasem się męczy, więc kładzie się spać z makijażem na twarzy, którego bardzo żałuje rano.

Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Kara Delevin zadebiutowała jako pisarka
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Kara Delevin

Jeśli chodzi o sport, Kara jest mu obojętna. Na siłowni widać to bardzo rzadko. I dlaczego ta dziewczyna, która jest zajęta od rana do późnej nocy, defiluje na wybiegu lub filmuje w następnym filmie? Delevin przyznaje, że pielęgnacja skóry i wysiłek fizyczny mogą być potrzebne w niedalekiej przyszłości, ale na razie szkoda jej spędzić.

Kara Delevin wzrost waga7 Kara Delevin wzrost waga8 Kara Delevin wzrost w wadze9
Kara Delevin wzrost w wadze10Kara Delevin wzrost w wadze 11Kara Delevin wzrost w wadze12
Wysokość wzrostu Kara Delevin13Kara Delevin wzrost w wadze14Kara Delevin wzrost na wysokości15