Reebok zaprasza wszystkich zainteresowanych zajęciami fitness! Możesz i powinieneś poprawić siebie i zawsze i wszędzie. Naszą dewizą jest Gym jest wszędzie! Trenuj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Zmień swoje pomysły na fitness!

Nasi najlepsi trenerzy pomogą ci w tym razem ze znanymi rosyjskimi gwiazdami kina, muzyki i show biznesu, którzy podzielają nasz pomysł, że prawdziwy sukces jest niemożliwy bez poprawy fizycznej, duchowej i psychicznej.

26 lipca na plaży "Beryozy Park" w Strogino odbyło się regularne wydarzenie w ramach projektu "Reebok ZOSTAŃ CZŁOWIEK Z GWIAZDAMI".

Dmitry Gavrilov i Yevgenia Silina - krajowi trenerzy programów LES MILLS i wiodący nauczyciele klubów światowej klasy przeprowadzili mistrzowską klasę o nazwie Body Balance.

IMG 2740IMG 2901

Jest to jedno z niewielu ćwiczeń, które pozwala jednocześnie rozciągać i wzmacniać mięśnie oraz uspokajać nerwy. Body Balance pozwala również uzyskać wymierny efekt treningowy dla każdego nowicjusza. Połączenie ruchów od kinezyterapii, jogi, pilatesu i rozciągania. Cała praca odbywa się stojąc i leżąc na dywanie pod piękną spokojną muzyką w umiarkowanym tempie. Tele-lider Aurora i Anastasia Smirnova , a także piosenkarka Julia Kowalczuk w swojej praktyce mogą być przekonani o tym, siedząc na dywanach do treningu w czołówce! Cudowna, ciepła pogoda i letni zachód słońca na brzegu zalewu rzeki Strogińskiej stworzyły prawdziwie wyjątkową atmosferę dla okupacji.

AvroraAnastasia SmirnovaJulia Kovalchuk

Drugą godzinę szkolenia dla naszych uczestników prowadził Sergey Litau , założyciel Federacji jogi, a dziś jest jednym z najpopularniejszych nauczycieli jogi w Moskwie.

Sergei Litau

Szkolenie mistrzowskie w Hatha Yoga - metoda najbardziej odpowiednia dla klas mistrzowskich, jest fizjologiczna, pragmatyczna, bez zbędnej metafizyki i słów - wszystko sprowadza się do zrównoważonego systemu gimnastycznego. Pomaga w harmonii z przeciwnymi zasadami istniejącymi u danej osoby. Jednym z głównych celów Hatha Jogi jest doprowadzenie ciała do stanu pełnego zdrowia, tak aby nie obciążało osoby w poszukiwaniu wyższych prawd. Piosenkarka Nadieżda Ruchka i najlepsza modelka Maria Minogarowa dołączyły do ​​klasy Hatha Jogi. Telewizyjne gospodynie Julia Kovalchuk i Anastasia Smirnov tak zachwyciły proces, że zostali na drugiej godzinie zajęć.

Nadia RuchkaMasha MinogarovaNadia Ruchka

Po treningu gwiazdy dzieliły się wrażeniami z dziennikarzami i organizatorami. Nadezhda Hand , która po raz pierwszy odkryła praktykę jogi, doświadczyła wielu nowych wrażeń i powiedziała, że ​​najprawdopodobniej nadal będzie ćwiczyć jogę w przyszłości.

Oficjalna strona internetowa projektu: http://bmhwithstars.ru/

Dalej - więcej! Trening «Reebok MAN WITH STARS» to idealny format, dzięki któremu fitness łatwo stanie się częścią twojego życia! Jeśli masz zamiar coś zmienić na długi czas, to nadszedł twój dzień. Przyspiesz proces ewolucji fitness i zostań mężczyzną z Reebokiem!

Udział w każdym szkoleniu «Reebok MAN WITH STARS» jest bezpłatny! Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie na stronie *, uzyskać potwierdzenie, wydrukować i zabrać ze sobą.

* Rejestrując się na wydarzenie, potwierdzasz, że znasz i zgadzasz się z "Zasadami uczestnictwa w wydarzeniu" zamieszczonymi na oficjalnej stronie projektu: http://bmhwithstars.ru/